منوی دسته بندی

نیاز به تعمیرات گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC).

سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) از بسیاری از قطعات مکانیکی و الکترونیکی از جمله کمپرسورها، پمپ ها، فن ها، لوله ها، ترموستات ها و غیره تشکیل شده است. اینها لوازم ظریفی هستند و نیاز به مراقبت و نگهداری مناسب دارند. سیستم های گرمایش و سرمایش مرکزی بیشتر مستعد خرابی هستند زیرا در شرایط آب و هوایی شدید مقاومت می کنند. به همین دلیل است که همیشه به یک تکنسین متخصص برای تعمیر، نگهداری، تشخیص و همچنین اصلاح مشکلات شدید در سراسر سیستم نیاز است.

لوله کش های مجرب و تکنسین های HVAC خدمات جامعی را برای موارد زیر ارائه می دهند:

1. کمپرسورها

2. کویل های اواپراتور

کمپرسورها

در واحدهای AC، کمپرسور جزء اصلی است و عملکردهای بزرگی را انجام می دهد. وظیفه اصلی آن فشار دادن مبردی است که به عنوان گاز خنک و کم فشار به کمپرسور می آید. کمپرسور به نوبه خود مولکول های سیال را نزدیک به هم می پوشاند. فرآیند فشردن مولکول ها با هم انرژی زیرین و همچنین دما را افزایش می دهد و سیال کار از کمپرسور به عنوان گاز داغ و پرفشار خارج می شود.

در سیستم های تهویه مطبوع مرکزی، در یک جعبه مجزا خارج از آسایش خانه قرار می گیرد. اگر کولر گازی شما به طور مداوم کار می کند، اما نمی تواند دمای داخلی را خنک یا حفظ کند، مشکل در کمپرسور وجود دارد. بنابراین لازم است کمپرسور خود را تمیز و شفاف نگه دارید. لوله کش های متخصص می توانند این کار را انجام دهند و هر گونه برگ، سبزی، گل، زباله، بریده چمن یا ذرات گرد و غبار را پاک کرده و آن را با شلنگ بشویید. کمپرسور را تمیز کرده و کارآمدتر می کند. لوله کش ها همچنین پره های آلومینیومی موجود در داخل قطعه را تمیز می کنند.

کویل های اواپراتور

این بخشی جدایی ناپذیر از واحد تهویه مطبوع است که گرما را از فضای خانه شما خارج می کند. بخش اصلی آن این است که اجازه می دهد مایعی که از کمپرسور می رسد تبخیر شود، که گرما را از هوای خانه بیرون می کشد و در نهایت دمای هوای داخل را کاهش می دهد.

برای اینکه واحد تهویه مطبوع شما هوشمندانه و کارآمد کار کند، تمیز و شفاف نگه داشتن کویل های اواپراتور بسیار مهم است. لوله کش ها و تکنسین های متخصص تهویه مطبوع فیلتر را مرتباً تعویض می کنند. آنها همچنین تهویه مطبوع شما را بررسی می کنند تا تشخیص دهند که آیا کویل اواپراتور شما نیاز به تمیز کردن کامل تر و حرفه ای دارد یا خیر.

متخصصان همچنین سایر اجزای سیستم از جمله ترموستات را تشخیص می دهند. هواگیرها، کوره ها، پمپ های حرارتی و ارائه نکات حیاتی HVAC به مردم. آنها نکات صرفه جویی در انرژی، تهویه مطبوع سالانه و تعمیر و نگهداری پمپ حرارتی را ارائه می دهند برنامه ها و خدمات تعمیر منظم برای حفظ کارآمدی، روان و بدون مشکل سیستم. برای آرامش کامل، آنها تمایل به ارائه خدمات لازم از جمله تعمیر و نصب بخاری و کوره، نصب و تعمیر HVAC و طراحی سیستم تهویه مطبوع دارند.Source by Alfred Gordan

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments