منوی دسته بندی

Busted – 3 افسانه برتر در مورد سیستم تهویه مطبوع

آیا سیستم تهویه مطبوع شما فقط پس از چند ماه نصب شروع به خرابی کرده است؟ خوب، این چیزی نیست که فقط شما با آن روبرو شوید زیرا بسیاری از افراد با مسائل مشابه سروکار دارند. به جای وحشت از این فکر که تمام سرمایه گذاری شما در سیستم تهویه مطبوع گران قیمتی که به تازگی خریداری کرده اید از بین رفته است، باید مسائل را به دقت ببینید و راه حل را بیابید.

به نظر می رسد هراس می تواند مرتبط باشد، اما اگر به نوعی تصورات نادرست ناشی از تصورات غلطی را که قبلاً دارید ایجاد کرده اید، نیاز به بررسی واقعیت دارید.

بیایید با این واقعیت روبرو شویم. شما نمی توانید سیستم تهویه مطبوع را از زندگی خود دور بیندازید زیرا در گرم ترین روز تابستان به نجات دهنده تبدیل می شود. بنابراین، شما باید با باور به حقایق ضروری مرتبط با سیستم، بر باورهای نادرست غلبه کنید.

در اینجا برخی از باورهای غلط همراه با حقیقتی که در زیر آن وجود دارد، وجود دارد که باید به آنها نگاه کنید.

“شما می توانید با تنظیم درجه حرارت بسیار پایین، دمای اتاق را به سرعت خنک کنید.”

خوب، شما باید متوجه باشید که سیستم تهویه مطبوع به این شکل کار نمی کند. هوای گرم اتاق شما را جذب می کند و آن را از طریق تهویه بیرون می کشد. دمای اتاق به طور خودکار خنک می شود.

حتی اگر در وهله اول دمای کولر گازی را خیلی پایین تنظیم کنید، با همان سرعت به کار خود ادامه می دهد و هیچ گزینه ای جز صبر کردن برای شما باقی نمی گذارد. در عوض، فشار دادن دما برای کاهش شدید، ممکن است بر روی کمپرسور اثر بگذارد و باعث فرسودگی خیلی سریع آن شود.

“سرویس تهویه مطبوع هدر دادن پول است.”

آیا شما به این واقعیت اعتقاد دارید؟ اگر چنین است، آماده پرداخت مبلغی باج برای کار تعمیر باشید زیرا فیلترها در چند ماه آینده از کار خواهند افتاد. علاوه بر این، کمپرسور را نیز تخریب می کند و اجازه نمی دهد هوا خیلی سریع خنک شود. تمیز نگه داشتن فیلترها برای دور نگه داشتن خانه شما از عفونت باکتریایی یا حمله آلرژن ضروری است زیرا گرد و غبار و کثیفی در فیلتر انباشته می شود.

فراخوانی متخصصین برای تعمیر تهویه مطبوع را اجباری در نظر بگیرید و مطمئن شوید که فیلتر هوا کاملاً عاری از ذرات گرد و غبار است. عمر سیستم شما را طولانی تر می کند و همیشه هوای تازه ای به شما می دهد.

“تعویض AC همیشه گزینه بهتری نسبت به تعمیر است”

یکی دیگر از تصورات غلط رایج در مورد تعمیر تهویه مطبوع این است که جایگزینی را به عنوان گزینه ای بهتر از تعمیر آن در نظر بگیرید. بسیاری از مردم پیشنهاد می کنند که هزینه هایی که برای تعمیر AC باید متحمل شوید تقریباً مشابه قیمت یک سیستم تهویه مطبوع کاملاً جدید است و بنابراین باید به جای تعمیر AC قدیمی یکی را خریداری کنید.

خب واقعیت این نیست. تنها زمانی نیاز به تعویض کامل دارد که هیچ راهی وجود نداشته باشد. مشکلات کابل ها و سایر خرابی های الکتریکی نیز می تواند باعث اختلال در کولر شود. از این رو، عاقلانه است که هیچ تصمیمی را بدون بازرسی بی‌خطر نگیریم.

کلمات پایانی

مطمئن شوید که به جای عجله برای دریافت ارزان ترین خدمات، با یک ارائه دهنده خدمات معتبر تماس بگیرید تا کار را انجام دهید. تجربیات متخصصان می تواند به تشخیص مشکل در سیستم شما کمک کند و راه حل های فوری به شما ارائه دهد. تحقیقات گسترده ای را انجام دهید تا بهترین خدمات را در محل خود بیابید و از مزایای قابل توجهی در مورد کیفیت کار و همچنین قیمت برخوردار شوید.Source by Natasha Unger Nandi

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments