منوی دسته بندی

آلودگی و قرار گرفتن در معرض حرفه ای برای پیمانکاران HVAC

در حالی که پیمانکاران HVAC خطرات قراردادی سنتی هستند، آنها در چندین سال گذشته کانون افزایش ادعاهای مرتبط با آلودگی شده اند. نصب، نگهداری و تعمیر سیستم تهویه مطبوع می تواند شرایط آلودگی مانند کیفیت پایین هوای داخل ساختمان و کپک زدن ایجاد کند. عملیات روزانه محل کار می تواند آزبست، سرب یا سایر آلاینده ها را مختل کند. مواد و تجهیزاتی که به محل کار آورده می شوند ممکن است در حین حمل و نقل یا در حین فعالیت های قراردادی استفاده شوند، نشت یا نشت کنند.

پیمانکاران HVAC همچنین دارای مسئولیت‌های حرفه‌ای هستند که ممکن است برای بیمه‌گذار آشکار نباشد، زیرا قرارداد تمرکز اصلی است. ادعاهای E&O ممکن است ناشی از موارد زیر باشد: (1) تغییرات محل کار که در آن نقص ممکن است مسئولیت حرفه ای مستقیم برای پیمانکار ایجاد کند، (2) نظارت بر پیمانکاران فرعی، و (3) کار طراحی واقعی انجام شده، به ویژه زمانی که پیمانکار مسئولیت درک شده برای اظهار نظر دارد. در مورد جنبه‌های طراحی که او می‌داند ضعیف توسعه یافته‌اند.

مواجهه‌هایی که در بالا توضیح داده شد معمولاً از سیاست‌های مسئولیت عمومی مستثنی می‌شوند، بنابراین برای پیمانکاران HVAC مهم است که پوشش جامعی داشته باشند که از آنها در برابر ادعاهای احتمالی محافظت کند و در نتیجه به تضمین آینده کسب‌وکارشان کمک کند. بخش برنامه های Beacon Hill، PartnerOne Environmental، تعدادی محصول دارد که می تواند به طور موثر نیازهای پوششی این دسته از مشاغل را برطرف کند:

مسئولیت آلودگی پیمانکاران

بیمه مسئولیت آلودگی پیمانکاران (CPL) پوششی است که برای محافظت در برابر ادعاهای شخص ثالث برای خسارات ناشی از “شرایط آلودگی” ناشی از عملیات تحت پوشش بیمه شده طراحی شده است. این پوشش برای همه انواع پیمانکاران مخزن قابل اجرا است و مهم است زیرا این ادعاهای آلودگی ممکن است از طریق فرم مسئولیت عمومی پوشش داده نشوند.

پوشش مسئولیت آلودگی پیمانکاران چگونه کار می کند؟

· به طور کلی برای رسیدگی به شکاف پوشش ایجاد شده توسط حذف آلودگی CGL طراحی شده است.

· سیاست هایی که معمولاً برای ارائه پوشش عملیاتی که «توسط یا از طرف» بیمه شده انجام می شود نوشته می شود.

· پوشش برای عملیات بیمه شده به دور از محل خود ارائه می شود.

· خط مشی های پایه را می توان بر اساس ادعاهای مطرح شده یا وقوع نوشت.

· پوشش قالب معمولاً به عنوان تأییدیه بیمه نامه CPL یا بخش پوشش ارائه می شود.

· قالب معمولاً در فرم ادعاهای ساخته شده است.

· پوشش قالب ممکن است دارای محدودیت فرعی مسئولیت و همچنین کسر خود باشد.

مسئولیت آلودگی پیمانکاران/E&O

خط مشی مسئولیت آلودگی پیمانکاران/E&O برای پیمانکاران عمومی، مدیران ساخت و ساز، و پیمانکاران تجاری مختلف که به طور بالقوه می توانند هم ادعاهای آلودگی و هم ادعاهای حرفه ای داشته باشند، پوشش می دهد. مسئولیت آلودگی پیمانکاران/E&O پوششی را برای مواجهه های حرفه ای برای پیمانکاران فراهم می کند. این پوشش مهم است زیرا این مواجهه‌های حرفه‌ای عموماً از خط‌مشی‌های مسئولیت عمومی و مسئولیت آلودگی پیمانکاران انحصاری مستثنی هستند.

تغییرات سایت کار انجام شده است

به پیمانکاران تهویه مطبوع اغلب تاسیساتی ارائه می شود که دقیقاً طبق برنامه کار نمی کنند. در این شرایط، پیمانکاران اغلب طرح را در سایت تغییر می دهند تا سیستم کار کند. شرایط آلودگی ناشی از این تغییرات یک مسئولیت حرفه ای مستقیم برای پیمانکار ایجاد می کند.

کار طراحی واقعی انجام شده است

بسیاری از شرکت ها خدمات طراحی واقعی را به عنوان بخشی از مشخصات شرکتی خود ارائه می دهند. این می تواند از انجام تمام کارهای طراحی برای پروژه، انجام برخی کارهای طراحی در رابطه با جنبه ای از سیستم HVAC، یا صرفاً داشتن مسئولیت درک شده برای اظهار نظر در مورد جنبه های طراحی که آنها می دانند در مورد آنها ضعیف است، متغیر باشد. آخرین عنصر برای شرکت های HVAC سخت ترین کنترل و مدیریت است.

نظارت بر زیرمجموعه ها

انتخاب صحیح و نظارت بر پیمانکاران فرعی، قرار گرفتن در معرض حرفه ای اکثر پیمانکاران است که به طور کلی از CGL و سیاست های اساسی CPL مستثنی است. بسیاری از پیمانکاران تهویه مطبوع به هیچ وجه از ساب استفاده نمی کنند، بنابراین برای آنها مشکلی ایجاد نخواهد شد. با این حال، برای کسانی که این کار را انجام می دهند، قرار گرفتن در معرض می تواند قابل توجه باشدSource by Bill Pritchard

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments