منوی دسته بندی

افزایش تقاضای HVAC در طول همه گیری

همه گیری ویروس کرونا بیشتر سرمایه گذاری ها در ایالات متحده از جمله صنعت HVAC را تحت تاثیر قرار داده است. صنعت تهویه مطبوع با چالش‌های زیادی از جمله تعطیلی شرکت‌ها، کمبود کارکنان سخت‌افزار با استعداد، همراه با افزایش تقاضا برای سیستم‌های HVAC مواجه شده است.

تاخیر در تولید

تولیدکنندگان سخت افزار HVAC از زمان شروع همه گیری به دلیل تعطیلی کارخانه های تولیدی با تاخیر مواجه شده اند. بسیاری از مشاغل HVAC برای مدت طولانی تعطیل شدند و در نتیجه بر تولید و خروجی کلی تأثیر گذاشت.

سپس، در آن مرحله، حتی پس از بازگشایی دفاتر یک بار دیگر، کمبود کارکنان به دلیل قوانین مرتبط با COVIDC در CDC وجود داشت. تعداد نمایندگانی که کار نمی کردند به توقف عمومی در تجارت اضافه شد، از مونتاژ تا عمده فروش. به عنوان مثال، تعدادی از نمایندگان حاضر به کار نبوده اند و برخی از آنها الزامات مراقبت از کودکان را داشته اند. بنابراین، این باعث کاهش ذخیره سخت افزار HVAC در دسترس عمده فروشان و متعاقباً سازمان ها شده است.

تقاضای مسکونی

تابستان گذشته، تأخیر در مونتاژ و کمبود تجهیزات با افزایش تقاضای منازل مسکونی برای HVAC، به‌صراحت، سیستم‌های کنترل آب و هوا اتفاق افتاد. در شرایط عادی، یک فرد بالغ کارآمد ممکن است در بخش مهمی از روز بیرون از خانه باشد و ممکن است چندان به سیستم کنترل آب و هوای مسکونی وابسته نباشد. با این حال، با تعداد بیشتری از افراد که از راه دور کار می کردند یا تمام روز را در خانه می ماندند، یک سیستم کنترل آب و هوا کارآمد اغلب قابل توجه بود – این تقاضا برای سیستم های تهویه مطبوع در طول یک دوره کوتاه موجودی افزایش یافت.

کمبود در محل کار

به طور کلی، کسب و کار HVAC با کمبود متخصص مواجه است. در نقاط خاصی، مانند لاس وگاس، تقاضا برای تکنسین های حرفه ای HVAC از تعداد نامزدهای واجد شرایط بیشتر است.

یکی از توجیهاتی که کارگر فاقد آن است، خروج کارگران با استعداد از بازار کار است، مانند استعفای بیبی بومرها. توضیح دیگر می تواند تاکید عموم ما به رفتن به یک مدرسه چهار ساله در جستجوی روشی برای تبادل تیزهوشان باشد، که گروهی را از رفتن به کلاس های تهویه مطبوع و سردخانه مانند برنامه فن آوری های تبرید در سازمان های مختلف با وجود پاداش عالی و کار خوب منصرف می کند.
.
تقاضا برای تکنسین های HVAC

همه گیر یا بدون بیماری همه گیر، متخصصان خنک کننده احتمالاً به طور مداوم مکان هایی مانند لاس وگاس را درخواست می کنند، که می تواند در دمای بیش از 100 درجه فارنهایت برسد. متخصصان HVAC با آمادگی بیشتری در مکان هایی مانند این مورد نیاز هستند تا نیازهای سرمایشی مردم را برآورده کنند، که معمولاً در طول موج گرما و سایر شرایط ظالمانه افزایش می یابد. در حالی که کسب و کار HVAC به دلیل شیوع ویروس کرونا با برخی تعویق ها و کمبودها مواجه شده است، مشخص شده است که متخصصان HVAC و تبرید در نقاط خاصی مورد نیاز هستند.

کمبود در تجهیزات

تاخیر در مونتاژ می تواند منجر به کمبود تجهیزات شود. با وجود موجودی محدود واحدهای خنک کننده، کسب و کار HVAC شاهد کمبودهایی در رادیاتورهای آب بوده است. یافتن حلقه ها، موتورها، دمنده ها و سایر قطعات جدید دشوار بوده است. برای برخی از اقلام تهویه مطبوع، مانند لامپ های UV، سازندگان به دلیل مشکلات تجدید نظر نتوانسته اند مواد مورد استفاده برای تحویل قطعات را تهیه کنند.Source by Mike Petty

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments