منوی دسته بندی

خدمات تهویه مطبوع معمولی ارائه شده توسط یک شرکت HVAC

شرکت های HVAC (گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع) طیف گسترده ای از خدمات را برای صاحبان املاک مسکونی و تجاری ارائه می دهند. این خدمات نه تنها بر بهبود عملکرد تجهیزات تمرکز دارند، بلکه به طور بالقوه می توانند هزینه های آب و برق را نیز کاهش دهند. پاراگراف های زیر برخی از خدمات معمولی تهویه مطبوع ارائه شده توسط یک شرکت HVAC را شرح می دهند.

نظافت و سرویس کوره

تمیز کردن و سرویس منظم کوره ممکن است مشکلات احتمالی گرمایش را در هوای سرد از بین ببرد. فیلترهای هوای یک کوره باید همیشه تمیز باشند تا کثیفی و گرد و غبار در فیلترها گیر نکند و در نتیجه جریان هوا را مسدود کند. هنگامی که جریان هوا مسدود می شود، کوره سخت تر کار می کند، که منجر به کاهش راندمان و خروجی و همچنین افزایش قبوض آب و برق می شود. یک پیمانکار تهویه مطبوع دارای مجوز و گواهی می‌تواند AFUE (بازده سالانه موتور سوخت) کوره شما را بررسی کند و به شما راهنمایی کند که چگونه سیستم گرمایشی خود را مدیریت کنید و همچنین چگونه قبض‌های گرمایش را کاهش دهید.

نظافت و نگهداری کولر گازی

AC که به خوبی خنک نمی شود اما کار می کند ممکن است مشکل نشت سیم پیچ داشته باشد. متخصصان تهویه مطبوع می توانند چنین نشت هایی را بررسی کرده و با دوچرخه سواری مداوم سیستم را مجددا شارژ کنند تا هزینه های آب و برق افزایش نیابد. اگر تعویض سیستم خنک کننده ای که به طور موثر کار نمی کند مهم است، متخصص سیستم خنک کننده جدیدی با رتبه SEER (نسبت بهره وری انرژی فصلی) بالا پیشنهاد می کند که نه تنها محیط را در دمای مناسب نگه می دارد، بلکه شما را نیز پایین می آورد. هزینه های آب و برق

نصب ترموستات قابل برنامه ریزی

خاموش کردن واحد گرمایش و سرمایش در مواقعی که دور هستید می تواند از نظر قبوض آب و برق صرفه جویی زیادی کند. اینجاست که یک ترموستات قابل برنامه ریزی مفید است. این دستگاه‌ها را می‌توان توسط شرکت‌های HVAC نصب کرد تا بتوانید سیستم HVAC خود را طوری تنظیم کنید که هر زمان که از خانه یا محل کار خارج می‌شوید، سرمایش یا گرمایش را کم کرده و در هنگام بازگشت آن‌ها را روشن کنید. بنابراین، هنگامی که شما آنجا هستید، خانه یا ساختمان در دمای مناسبی خواهد بود، اما در زمانی که دور هستید، مقدار قابل توجهی در هزینه خود صرفه جویی کنید.

انرژی مصرف شده در خانه یا ساختمان تجاری خود را حسابرسی کنید

ممیزی انرژی در تعیین اینکه آیا تجهیزات کارآمد و مقرون به صرفه کار می کنند مفید است. افزایش گرما، اتلاف گرما، تهویه مناسب و بهره وری انرژی را می توان توسط شرکت های حرفه ای HVAC ارزیابی کرد تا مشخص شود که آیا تجهیزات می توانند به طور موثر خانه یا ساختمان شما را خنک و گرم کنند.

ارتقاء تجهیزات قدیمی

هنگامی که می خواهید یک سیستم HVAC غیرکارکرده یا قدیمی را ارتقا دهید، متخصصان می توانند تجهیزات مناسب برای خانه یا محل کار شما را تعیین کنند. برای کاهش هزینه‌های صورت‌حساب‌های آب و برق، باید تجهیزاتی با راندمان بالا انتخاب کنید.

در نهایت، جستجوی خدمات و مشاوره از پیمانکاران HVAC دارای مزایای زیادی است. این متخصصان برای ارزیابی نیازهای خانه یا ساختمان شما آموزش دیده اند تا بتوانند با صرفه ترین و مقرون به صرفه ترین تجهیزات را برای شما تعیین کنند. علاوه بر این، تعمیر و نگهداری منظم سیستم‌های تهویه مطبوع شما توسط متخصصان با تجربه باعث دوام طولانی‌تر تجهیزات می‌شود.Source by John Stackson

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments