منوی دسته بندی

چگونه HVAC به بازگشایی موسسات خرده‌فروشی در طول COVID-19 کمک می‌کند

صنعت خرده‌فروشی امسال در رکود است و بسیاری از موسسات درهای خود را بسته‌اند. این در درجه اول به دلیل COVID-19 بوده است که باعث شد مردم در خانه بمانند و از خرید خودداری کنند.
اما آیا می دانستید که سیستم های تهویه در طول بازگشایی بسیاری از موسسات حیاتی تر می شوند. این به این دلیل است که آنها ممکن است حاوی انتشار ویروس باشند.
در نتیجه، دولت‌های محلی دستورالعمل‌های HVAC را برای صاحبان مشاغل ترسیم کرده‌اند تا فضاهای خرده‌فروشی آن‌ها در برابر COVID-19 ایمن باشد و در نتیجه مشتریان و کارمندان را از ویروس در امان نگه دارند.
در این مقاله توضیح می دهیم که چگونه تهویه مطبوع نقش اساسی در بازگشایی موسسات خرده فروشی ایفا می کند.

سیستم HVAC چیست؟

سیستم های تهویه مطبوع به گونه ای طراحی شده اند که ساختمان ها را در تمام طول سال در دمای راحت نگه دارند. مزایای بسیاری همراه با نصب سیستم تهویه مطبوع به همراه دارد، مانند افزایش سطح راحتی، به لطف تنظیمات دقیق کنترل آب و هوا، صرف نظر از اینکه در چه زمانی از روز باشد.
از دیگر مزایا می‌توان به کاهش قبوض آب و برق و شرایط زندگی سالم‌تر به دلیل کیفیت هوای پاک‌تر اشاره کرد.

چگونه سیستم‌های HVAC می‌توانند گسترش کووید-19 را محدود کنند؟

یک سیستم HVAC وظیفه خنک نگه داشتن فضاهای داخلی را بر عهده دارد و از انتشار آلاینده های موجود در هوا در داخل خانه با فیلتر کردن آنها از فضای تنفسی شما با سیستم های مختلف فیلتراسیون مانند فیلترهای HVAC، تیغه های تمیزکننده و داکت ورک جلوگیری می کند.
از آنجایی که COVID-19 در سراسر جهان در حال گسترش است، فیلتر کردن هوای مناسب می‌تواند گامی برای محدود کردن انتقال COVID-19 از طریق هوا باشد، به این معنی که ارتقاء فیلترهای HVAC شما را از این تهدید جدید در امان نگه می‌دارد.

دستورالعمل برای بخش خرده فروشی

برای بهبود کیفیت هوا، چند تدابیر وجود دارد که مراکز تجاری و خرده‌فروشی‌ها در صورت تمایل به بازگشایی باید از آنها پیروی کنند. انجمن مهندسین HVAC آمریکا به خرده فروشان توصیه می کند از فیلترهای با کیفیت بالا با MERV 13 یا بالاتر روی فیلترهای خود استفاده کنند. MERV 13 در به دام انداختن ذراتی مانند گرده، شوره حیوانات خانگی و دود سیگار دو برابر کارآمدتر است.

این اقدام می‌تواند قرار گرفتن در معرض آلرژن‌های داخلی و انتشار احتمالی COVID-19 را کاهش دهد، بنابراین افراد می‌توانند هنگام خرید بدون نگرانی در مورد آلرژی یا ابتلا به ویروس، از هوای پاک در داخل خانه لذت ببرند.

نتیجه

برای باز کردن مجدد مشاغل، بسیاری از صاحبان مشاغل به دنبال کمک تکنسین های HVAC هستند. این به دلیل الزامات و دستورالعمل های جدید EPA است که بیان می کند آنها به توصیه های حرفه ای در مورد اینکه چه ارتقاهایی برای آنها در طول کووید-19 بهتر است نیاز دارند.

شرکت‌های تهویه مطبوع می‌توانند با تعیین اینکه سیستم فعلی شما برای رعایت الزامات EPA به چه ارتقایی نیاز دارد، به شما در بازگشایی فروشگاه‌های خرده‌فروشی خود کمک کنند.Source by Mike Petty

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments