منوی دسته بندی

5 روند در افق نوسازی صنعت تجاری HVAC

کسب و کار HVAC به طور مداوم در حال توسعه است. با حرکت به سوی آینده، مهندسان همچنان رویکردهایی را برای ایجاد اقلام و تجهیزاتی مشاهده می کنند که می توانند استفاده از گرمایش و سرمایش را کاهش دهند و در عین حال برای چرخه اکوسیستم بی ضررتر شوند.

کارشناسان تهویه مطبوع خارج از کشور در حال آماده سازی ساخت و مدل های جدید سخت افزار HVAC هستند تا در خط مقدم صنعت دائما در حال توسعه باقی بمانند. آنها برای پیشرفت هایی که اخیراً در تجارت و بازار HVAC انجام شده است بسیار تقویت شده اند! در سال 2021، پیشرفت ها و ترتیبات متعددی وجود دارد که صنعت گرمایش و سرمایش را هدایت می کند که می تواند شما را به عنوان خریدار تحت تأثیر قرار دهد. در این وبلاگ، ما خلاصه‌ای از الگوها و روندهای صنعت HVAC را گردآوری کرده‌ایم تا زمانی که زمان بهبود یا جایگزینی چارچوب فعلی HVAC شما فرا می‌رسد، در نظر بگیرید.

اقامت در محیط زیست و رفتن به ژئوترمال

چارچوب‌های تهویه مطبوع سازگار با محیط زیست محبوب هستند، و با توجه به اجرای دقیق‌تر چارچوب‌های گرمایش و سرمایش، چارچوب‌های زمین گرمایی بهترین انتخاب هستند. طبق اعلام Energy.gov، چارچوب‌های HVAC سازگار با محیط زیست تقریباً به اندازه ۶۵٪ بیشتر از چارچوب‌های HVAC معمولی مهارت دارند. با وجود این واقعیت که خرید آنها چند برابر بیشتر از سایر چارچوب های HVAC است، دارندگان ملک می توانند این هزینه ها را در کمتر از 10 سال با منابع عملی ذخیره انرژی که بازیابی خواهند کرد، جبران کنند.

چارچوب های زمین گرمایی از انرژی گرمای منظم زمین به عنوان دارایی برای گرم شدن و خنک شدن استفاده می کنند. انرژی مورد استفاده توسط واحدهای زمین گرمایی امکان پذیر و قدرتمند است. یک سیفون گرمای زمین گرمایی از سازمانی از خطوط پر از مایع که در زیر زمین پوشانده شده اند استفاده می کند که نمای زمین نامیده می شود. با استفاده از این چارچوب ها، می توانید از ترمودینامیک برای ارائه گرما به خانه خود بهره برداری کنید.

سیستم های HVAC هوشمند

سازندگان هوای مرکزی شروع به استفاده از اینترنت اشیا برای قرار دادن حسگرها و پیشرفت‌های مختلف در تجهیزات گرمایشی و خنک‌کننده برای نمایش و جمع‌آوری اطلاعات در مورد نحوه ارائه و شرایط چارچوب کرده‌اند. چشم انداز پایان ناپذیر است. برای مثال، ممکن است مدت زیادی طول نکشید تا بخاری شما بتواند در مورد تعمیرات یا تعمیرات مورد نیاز با شما صحبت کند.

ترکیب نوآوری IoT HVAC در چارچوب های HVAC می تواند مهارت را بهبود بخشد،

راحتی را افزایش دهید، به طور مداوم چارچوب ها را مشاهده کنید، و پشتیبانی پیش بینی را هدایت کنید. چارچوب هوشمند HVAC شما در واقع می‌خواهد با استفاده از افراد مسن، سطوح دما و رطوبت را نظارت و کنترل کند.

انتخاب های داده محور

کارشناسان گرمایش و سرمایش به جای اعتماد به تکانه ها، اکنون می توانند از اندازه گیری ها و اطلاعات واقعی برای تصمیم گیری استفاده کنند. در زمانی که از پیشرفت‌های جدید استفاده می‌کنید، متخصصان HVAC در واقع می‌خواهند پشتیبانی خود را از چارچوب و شرایط خاص شما انجام دهند. این نوآوری های جدید اطلاعات باورنکردنی برای افرادی است که در محیط های شدید زندگی می کنند یا درخواست های خارق العاده ای دارند.

ترموستات های هوشمند

علیرغم این واقعیت که آنها برای مدتی طولانی وجود داشته اند، تنظیم کننده های داخلی مشتاق در حال پیشرفت به سمت استاندارد هستند. اگر در نوآوری تهویه مطبوع تازه وارد هستید، یک رگولاتور درخشان داخلی ابزاری است که با Wi-Fi ارتباط برقرار می کند، بنابراین می توانید به طور طبیعی با چارچوب HVAC خود ارتباط برقرار کنید تا در هر صورت، دمای خانه را به گرما تغییر دهید و خنک کنید. از خانه دور هستند این تغییر مداوم به افزایش اثربخشی انرژی و کاهش میزان مصرف انرژی در خانه کمک می کند و به سرمایه گذاری عمومی انرژی شما اضافه می کند.

گرمایش و هوا مبتنی بر منطقه

چارچوب های پیش نویس HVAC به دلیل بهره وری و پتانسیل صرفه جویی در پول خود شهرت پیدا می کنند. دلیل گرمایش و سرمایش پیش‌نویس این است که اتاق‌های کم استفاده در خانه شما صرفاً برای رسیدن به دمای انتخابی شما انرژی ارزشمندی را مصرف نمی‌کنند. در حالی که سیستم های تهویه مطبوع پیش نویس شده می توانند بسیار پیچیده باشند، در هر صورت می توانند در یک چارچوب متداول تهویه مطبوع معرفی شوند تا نیازهای خاص شما را برآورده کنند و دما را به صورت موردی کنترل کنند. طبق HVAC.com، استراتژی‌های پیش‌نویس متعارف می‌تواند 33 درصد در مصرف انرژی سالانه برای دارندگان وام مسکن صرفه‌جویی کند. کاهش مصرف انرژی خانه شما می تواند مزایای فوق العاده ای را برای صندوق های سرمایه گذاری عمومی شما در قبض انرژی شما نشان دهد.Source by Mike Petty

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments