منوی دسته بندی

اصول اولیه نحوه خارج کردن اسپری فلفل از هوا در آپارتمان شما

سناریوهای زیادی وجود دارد که در آن یک بطری اسپری می تواند دردسرساز باشد. اگر یک بطری اسپری فلفل یا گرز در بیرون آپارتمان شما پاره شود چه؟ یا شاید یک بطری اسپری به طور تصادفی در داخل آپارتمان شما ریخته شده است. حتی اگر مقدار کمی روی زمین ریخته شود، می تواند برای چشم ها و سیستم تنفسی تحریک کننده شود. سرفه را کمی تجربه خواهید کرد. شاید بپرسید چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید.

هنگامی که این اتفاق می افتد، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که تمام پنجره های آپارتمان خود را باز کنید و سیستم های تهویه خود مانند پنکه یا کولر خود را روشن کنید. این فرآیند باعث می شود که بو توسط هوا یا باد به خارج از آپارتمان شما از طریق پنجره منتقل شود. بهترین کار این است که سیستم های تهویه خود را در حداکثر ظرفیت قرار دهید تا این فرآیند سریعتر به نتیجه برسد.

مهم است که توجه داشته باشید که کل کار ممکن است مدتی طول بکشد تا پیشرفت کند. ممکن است تمام پنجره های آپارتمان خود را باز کرده باشید و سیستم های تهویه را در حداکثر ظرفیت خود تنظیم کرده باشید و همچنان سوزش را در چشم ها و سیستم تنفسی خود احساس کنید. به یاد داشته باشید که محتویات اسپری فلفل باید به اندازه کافی قوی باشد که چنین تحریکی ایجاد کند.

بهترین کاری که در این شرایط می توانید انجام دهید این است که صبر کنید تا هوا خنثی شود. برخلاف مواد جامد، هوا چیزی نیست که بتوانید مانند زباله آن را جارو کنید. هوا بسیار متراکم است و بنابراین می تواند هر از گاهی به داخل آپارتمان شما بیاید و برود. فقط پنجره های خود را باز نگه دارید و تهویه خود را روشن نگه دارید و منتظر بمانید تا هوای بد به طور کامل از بین برود.

در این زمان شما آنچه را که می توانید انجام داده اید و آپارتمان شما باید همانگونه باشد که هست. اما هنوز یک کار وجود دارد که باید انجام دهید. اگر از شر منبع خلاص نشوید، هوای کثیف برمی‌گردد. اطمینان حاصل کنید که از بطری اسپری فلفل که نشت می کند در هر کجا که قرار دارد مراقبت کرده اید. ممکن است هنوز نشت داشته باشد و انجام کل فرآیند خنثی کردن مجدد هوا اتلاف وقت زیادی خواهد بود.

وقتی همه این کارها را انجام دادید، می توانید کارهای نهایی را انجام دهید. ممکن است هوا از قبل به نظر شما خنثی شده باشد، اما ممکن است هنوز در جایی در آپارتمان شما بقایایی از هوای آلوده وجود داشته باشد که شما از آن بی اطلاع باشید. برای اطمینان، می توانید از خوشبو کننده هوا به آپارتمان خود استفاده کنید تا آن را برای شما خوشبو و راحت تر کند.

برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی، توصیه می شود بطری های اسپری فلفل را در مناطقی که به راحتی نمی توانند سقوط کنند، نگهداری کنید. محفوظ نگه داشتن آن در غلاف یا محکم در داخل کشو از استفاده ناخواسته آن جلوگیری می کند. بهتر است آن را به درستی نگهداری کنید تا از بوی تحریک کننده آن آسیبی نبینید.

گذر از این نوع حادثه واقعا ناراحت کننده است. اگر این شرایط در آپارتمان شما اتفاق بیفتد، می توانید با انجام کارهایی که در بالا ذکر شد، کاری انجام دهید و آسایش خانه خود را احیا کنید.Source by Joseph Pressley

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments