منوی دسته بندی

انتخاب سیستم HVAC مناسب برای سالن کلیسای خود

انتخاب یک سیستم تهویه مطبوع برای سالن کلیسا یک تصمیم مهم است. قبل از درگیر شدن بیش از حد در خرید، باید آن را توسط اعضای خود اجرا کنید، اما هنگامی که این کار را انجام دادید، باید مارک ها، هزینه، ضمانت ها و خدمات مشتری را در نظر بگیرید.

مارک های مختلف سیستم های HVAC چیزی است که باید به آن توجه کنید. حتی اگر برندهای غیرفعال می‌توانند به خوبی کار کنند، اما مواقعی وجود دارد که بهتر است با یک برند معروف‌تر بروید. شما باید در مورد برندهای مختلف تحقیق کنید. می توانید به Consumer Reports نگاه کنید تا ببینید در مورد برندهای مختلف چه می گوید. همچنین می‌توانید نظرات آنلاین درباره برندهایی را که افراد امتحان کرده‌اند، بخوانید.

هزینه یکی دیگر از مواردی است که شما به دنبال سیستم HVAC مناسب هستید. رهبران کلیسای شما و اعضای آن می دانند که کلیسا چقدر می تواند برای یک سیستم هزینه کند. آنها باید تصمیم بگیرند که آیا بدهکاری اصلاً یک گزینه است یا خیر. اگر کلیسا نمی خواهد بدهکار شود، باید سیستمی را انتخاب کنید که برای بودجه شما مقرون به صرفه باشد.

ضمانت‌ها یکی دیگر از مواردی است که شما به دنبال بهترین سیستم برای یک کلیسا هستید. در نظر گرفتن این مهم است. اطمینان حاصل کنید که سیستمی که کلیسا برای خرید انتخاب می کند دارای ضمانت طولانی است که شامل هرگونه تعمیر یا تعویض قطعات می شود. این احتمال وجود دارد که گارانتی طولانی تر به این معنی باشد که محصول محصولی است که شرکت معتقد است محصول خوبی است.

همچنین باید به خدمات مشتری شرکتی که انتخاب می کنید فکر کنید. مهم این است که شرکت به مشتری اهمیت دهد. یک شرکت باید در مورد محصولات صادق باشد و پشت محصول و خدمات بایستد. اگر با چیزی مشکل دارید، شرکت باید سریعا به کمک شما بیاید. هنگامی که به دنبال شرکتی هستید که خدمات مشتریان خوبی داشته باشد، خدمات 24 ساعته یک ضرورت است.

پس از بررسی گزینه های خود با HVAC در این مناطق، باید انتخاب خود را انجام دهید. از آنجایی که چندین نفر دارید که به تصمیمی که می گیرید اهمیت می دهند، ممکن است بیشتر از حد معمول طول بکشد. ممکن است مجبور شوید قبل از تصمیم گیری نهایی، چندین مقایسه قیمت انجام دهید. همچنین ممکن است چندین جلسه در کلیسا طول بکشد تا بتوانید تصمیم نهایی و خرید خود را بگیرید. اعضای کلیسا احتمالاً می خواهند در تصمیم گیری نهایی کمک کنند و حتی ممکن است برخی در انجام تحقیق کمک کنند. این می تواند خوب باشد، زیرا شما کمک بیشتری دارید، اما ممکن است تصمیم گیری طولانی تر شود.Source by Ace Abbey

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments