منوی دسته بندی

انتخاب شرکت مناسب برای تعمیر سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع

هنگامی که کولر یا کوره شما خراب می شود، خانه شما بلافاصله از یک محیط راحت به خیلی گرم یا خیلی سرد تبدیل می شود. در نتیجه، بسیاری از افراد دفترچه تلفن را باز می‌کنند و بدون انجام برخی تحقیقات اساسی که می‌تواند مشخص کند که وضعیت گرمایش یا سرمایش آنها به شیوه مناسبی پاسخ داده می‌شود یا خیر، با یک شرکت تعمیر HVAC تماس می‌گیرند. در حالی که هر سرویس تعمیر گرمایش و تهویه مطبوع خانگی برای رفع مشکل شما پیشنهاد می کند، انتخاب سرویسی که آن را به روشی بهینه برطرف کند، نیازمند ملاحظات زیر است.

آیا یک سرویس در تعمیرات تخصص دارد؟

در حالی که همه شرکت های گرمایش و سرمایش می توانند مشکل شما را تشخیص دهند، شما می خواهید مطمئن شوید که یک شرکت متخصص در تعمیر سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع است. اگرچه اکثر متخصصان HVAC تعمیر سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع را ارائه می دهند، اما برخی از شرکت ها بیشترین سود خود را از تعویض عناصر گرمایشی و سرمایشی معیوب به دست می آورند که می تواند به این معنی باشد که اولین تمایل آنها به جای تعمیر کولر یا کوره شما تعویض آن است. با توجه به قیمت قابل توجه جایگزینی سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تمرکز اصلی باید بر ارزیابی این باشد که آیا کوره یا تهویه مطبوع شما از یک قطعه بد یا سیستمی از قطعاتی که به نظر می رسد برای ریزش بیشتر منقار آماده هستند، رنج نمی برند یا خیر.

کیفیت تکنسین های یک سرویس

وقتی نکاتی را برای استخدام بهترین تکنسین‌های تعمیر تهویه مطبوع مطالعه می‌کنید، با هزاران احتیاط مواجه می‌شوید که از معقول بودن تا عجیب و غریب شخصی متغیر است، مانند این ایده که باید تعیین کنید که آیا یک تکنسین الکلی است یا نه. اما مگر اینکه تمایل به استخدام یک محقق خصوصی داشته باشید، بهترین راه برای استخدام یک تکنسین تهویه مطبوع با کیفیت این است که مطمئن شوید که او دارای مجوز، باند و بیمه شده و دارای گواهینامه NATE است. تکنسین هایی که دارای مجوز، باند و بیمه شده اند، نشان می دهند که در آزمون گواهینامه HVAC گذرانده اند و در صورتی که در نتیجه کار HVAC به شخص یا اموال شما آسیبی وارد شود، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. گواهی NATE نشان می دهد که یک تکنسین دارای دانش به روز از بهترین شیوه های HVAC است.

قراردادهای خدمات حساس به زمان

بسته به مشکل تعمیر تهویه مطبوع یا کوره شما، ممکن است تکنسین نتواند آن را در همان روزی که مشکل تشخیص داده می شود تعمیر کند، در این صورت قبل از پرداخت باید بر یک توافق حساس به زمان اصرار کنید. یک قرارداد خدمات حساس به زمان باید بیان کند که، مگر اینکه تعمیر تا تاریخ معینی تکمیل شود، بدون توجه به وضعیت تکمیل پروژه، از مسئولیت پرداخت هزینه‌های پروژه مبرا هستید. اکثر ارائه دهندگان خدمات تهویه مطبوع تعمیرات را حتی بدون توافق حساس به زمان به موقع انجام می دهند. اما مواردی نیز وجود دارد که شرکت‌های تهویه مطبوع هفته‌ها یا حتی ماه‌ها بیشتر از حد پیش‌بینی شده برای رفع مشکل زمان می‌برند، چیزی که در گرمای تابستان یا سرمای زمستان نمی‌توانید از عهده آن برآیید.Source by Brian Figlioli

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments