منوی دسته بندی

خدمات HVAC مسکونی و تجاری

انواع مختلفی از خدمات HVAC برای کاربردهای مسکونی و تجاری وجود دارد. هر دوی این انواع مختلف تنظیمات تهویه مطبوع به دلیل نوع کانال ها و واحدهایی که برای آنها استفاده می شود بسیار متفاوت است. واحدهای تجاری معمولاً بسیار بزرگ هستند یا در مکان های عجیب و غریب مانند پشت بام قرار دارند. همچنین واحدهای سقفی خاصی وجود دارند که هوا را از انبارهای بزرگ بیرون می کشند تا هوا به خوبی در گردش باشد. سیستم‌ها و واحدهای تهویه مطبوع مسکونی کوچک‌تر از کاربردهای تجاری هستند، اما هنوز همان اصول اولیه را دارند. واحدهای مسکونی کوچک، آرام و کارآمد هستند. کانال کشی نیز باید به روش خاصی نصب شود تا از حفظ دمای خانه اطمینان حاصل شود.

خدمات بسیار مهمی که ارائه می شود تعمیر و نگهداری است. این هوشمندانه است که واحدهای خود را به خوبی نگهداری کنید تا روی شما خراب نشوند. نگهداری یا تعمیر یک واحد HVAC، چه تجاری و چه مسکونی، بسیار ارزان تر از خرید واحد جدید است. داشتن یک روال سرویس و سابقه قوی برای سیستم HVAC شما از خرابی سیستم ها جلوگیری می کند و باعث می شود سیستم شما تا حد امکان کارآمد باشد. پمپ های حرارتی نیز در کنار واحدهای HVAC قابل تعمیر و سرویس می باشند.

اگر به یک سیستم تهویه مطبوع کاملاً جدید در خانه فعلی خود نیاز دارید، یا اگر در حال ساختن یک خانه جدید هستید، می توانید انتظار یک برآورد رایگان برای عملیات نصب و راه اندازی کامل داشته باشید. این به این معنی است که شما یک قیمت کلی دریافت خواهید کرد که شامل همه موارد مربوط به سیستم شما می شود. این شامل کانال‌ها، واحدها، پریزها، ترموستات‌ها و همه چیزهای بین‌المللی است. همین امر در مورد سیستم های تجاری نیز صدق می کند. پیدا کردن شرکتی با تخمین های رایگان بسیار مهم است تا پول زیادی را برای پیشنهاد کار خرج نکنید. هنگامی که سیستمی را توسط یک شرکت HVAC نصب می کنید، آنها خود سیستم را ضمانت می کنند و کار خود را فقط در صورت بروز مشکل در آینده تضمین می کنند.

ارتقاهای اساسی برای برنامه های تجاری و خانه ها به طور یکسان در دسترس هستند، مانند ترموستات جدید و به روز شده. استفاده از یک ترموستات جدید دیجیتالی اطمینان حاصل می کند که دمایی ثابت و دقیقاً همان چیزی است که می خواهید. سایر ارتقاءها شامل کانالهای جدید یا واحدهای ارتقا یافته است که با سیستم فعلی شما کار می کنند. حتی می‌توانید دریچه‌هایی را که نصب کرده‌اید ارتقا دهید تا مشخصات کمتری داشته باشند، از نظر ظاهر و اندازه قابل تنظیم باشند، یا اگر می‌خواهید رنگ را تغییر دهید، این دلیل خوبی برای نیاز به خرید دریچه‌های جدید است.Source by Paul A Buchanan

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments