منوی دسته بندی

مروری بر کولرهای هوای شخصی برای همه

با انواع کولرهای هوا که یک وسیله خوش آمد در روزهای گرم هستند آشنا شوید! در واقع، وقتی یک کولر شخصی تهیه می کنید، لازم نیست هوای خنک خود را با کسی به اشتراک بگذارید.

زندگی می تواند در مواقعی بسیار استرس زا باشد، به خصوص زمانی که تحت فشار در گرمای شدید کار می کنید! خبر خوب این است که اگر یک کولر هوای شخصی برای خود تهیه کنید، واقعاً نیازی به مصالحه در مورد راحتی خود ندارید. کولرهای هوای شخصی کارآمد و مقرون به صرفه اکنون برای همه ساخته شده است، دلیلی قوی برای اینکه شما هم باید یکی از آنها را تهیه کنید!

وقتی کولر تک نفره دارید دیگر عرق نکنید ساختار یک کولر شخصی نسبتاً ساده است. هر کولر شخصی دارای یک فن داخلی است که هوا را روی یک بطری آب یخ زده می دمد. اگرچه کولر هوای شخصی ممکن است از نظر اندازه کوچکتر باشد، اما این قابلیت را دارد که مناطقی به وسعت 7 فوت مربع و دماهای پایین 12 درجه سانتیگراد را خنک کند.

کولر هوای شخصی خود را روی میز خود قرار دهید تا همکارانتان حتی متوجه نشوند که از کولری با سطح صدای کم استفاده می کنید. کولر هوای شخصی با باتری کار می کند، بنابراین می توانید از کولر هوا در هر مکانی و در هر زمان استفاده کنید. اکثر کولرهای هوای شخصی که فقط با باتری کار می‌کنند، می‌توانند با هر بار شارژ مجدد آب، در سطوح بهینه تا 5 ساعت کار کنند. کولرهای هوای شخصی نیز می توانند توسط آداپتورهای خودرو تامین شوند. بنابراین، اگر کولر ماشین شما تصمیم گرفت در یک روز گرم خفه کننده شما را ناامید کند، فقط کولر شخصی خود را به آداپتور ماشین خود وصل کنید تا از راحتی نسیم خنک لذت ببرید. با اندازه کوچک آن، کولر شما نیز بسیار قابل حمل است!

با یک نسیم خنک با یک خنک کننده هوا فقط برای خودتان بخوابید برخی از کولرهای شخصی بزرگتر نیز وجود دارد که به عنوان کولرهای هوایی قابل حمل شناخته می شوند. این کولرها این قابلیت را دارند که کل اتاق را خنک کنند. کولرهای هوای تبخیری شخصی موثرتر از فن ها کار می کنند زیرا می توانند دما را تا 15 درجه سانتی گراد کاهش دهند.

در مقایسه با تهویه مطبوع، کولرهای شخصی دارای ظرفیت انرژی کمتری بدون نیاز به هزینه نصب هستند. فن 2 سرعته که هوای گرم را به داخل خنک‌کننده می‌فرستد نیز بی‌صدا است و کمترین مزاحمتی را برای هر کسی که در نزدیکی قرار دارد، ایجاد می‌کند.

فقط یکی را بخرید و آماده استفاده از آن در هر جایی که می خواهید نیز هستید. از آنجایی که کنترل از راه دور در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید سرعت فن را از بالا به پایین تنظیم کنید و در صورت تمایل می توانید تایمر را تنظیم کنید تا کولر به طور خودکار در مدت زمان انتخاب شده خاموش شود. با پیشرفت تکنولوژی، برخی از کولرهای هوای شخصی با فیلترهای کربن فعال و پرده‌های آب بدون میکروب نصب می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که هوای تازه دریافت می‌کنید و هوای بدون میکروب تنفس می‌کنید.

مخزن آب آنتی باکتریال یکی دیگر از ویژگی های بهداشتی اضافی برای کمک به حفظ آب تمیز و انتشار هوای تمیزتر به داخل اتاق است. در نهایت، چرخ‌های زیر هر کولر هوای شخصی، حرکت آسانی را فراهم می‌کنند تا از آزادی قرار دادن کولر در هر گوشه‌ای که می‌خواهید لذت ببرید.Source by Andrew Caxton

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments