منوی دسته بندی

هنگام استخدام یک متخصص تهویه مطبوع به دنبال چه چیزی باشید

همکاری با پیمانکاران تهویه مطبوع

هنگامی که با خرابی تجهیزات گرمایش مرکزی و هوا مواجه می شوید، نمی خواهید برای یافتن کمک صادقانه و قابل اعتماد وقتی تحت فشار هستید تا از گرمای شدید یا سرمای شدید تسکین پیدا کنید، مشکل پیدا کنید. بلافاصله باید بدانید که از یک متخصص واجد شرایط و ماهر کمک می گیرید که قادر به رسیدگی به هر تعمیر یا موقعیتی است که پیش روی آنها قرار می گیرد. ممکن است تعجب کنید که به چه کسی می توانید اعتماد کنید، و انتظار دارید که آنها برای شما چه کاری انجام دهند، یا آیا ارزش آن را دارد که با یک ارائه دهنده خدمات محلی تماس بگیرید؟ به این سوالات می توان به راحتی پاسخ داد و نتایج مطلوب را برای هر نیاز خدماتی به شما ارائه داد.

چه زمانی باید با یک ارائه دهنده خدمات محلی تماس بگیرید؟

برخی از صاحبان خانه ممکن است سعی کنند سیستم تهویه مطبوع خود را بدون اینکه درک خوبی از نحوه برخورد با مشکلات بزرگتر داشته باشند، به تنهایی تعمیر کنند. اگر می‌خواهید روی کوره، سیستم تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی خود کار کنید، به دنبال این علائم قابل توجه باشید که ممکن است نشان‌دهنده مشکل بزرگ‌تری باشد که بهتر است توسط یک متخصص برطرف شود.

کوره

 • اگر کوره شما قدیمی تر، ۱۵ سال یا بیشتر است، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. معمولاً 4 رقم اول شماره سریال سال و هفته ساخت را به شما نشان می دهد.
 • اگر صداهای عجیب و غیرعادی ایجاد می کند.
 • اگر هوای سرد خارج می شود.
 • اگر زنگ آشکارساز مونوکسید کربن در خانه شما به صدا در می آید. توصیه می شود صاحبان خانه هایی که وسایل گاز طبیعی دارند، چندین مورد از این وسایل را در اتاق خواب و سایر مکان های اطراف خانه داشته باشند.

سیستم تهویه هوا

 • اگر سیستم تهویه مطبوع شما 15 سال یا بیشتر است، ممکن است تعویض آن در مقایسه با تعمیر مقرون به صرفه تر باشد.
 • اگر سیستم شما از R22 استفاده می کند. EPA دستور داده است که تمام تولید R22 متوقف شود و هزینه و قیمت هر پوند در منطقه شما افزایش یابد.
 • ادامه خرابی ها سال به سال ممکن است نشان دهنده مشکل بزرگتری باشد که یک پیمانکار مجهزتر برای رسیدگی به آن است.

پمپ حرارتی

 • اگر هر یک از واحدها، داخلی یا خارجی عملکرد خوبی ندارند
 • اگر درجه حرارت حتی در کل خانه ثابت است.

پیدا کردن یک پیمانکار واجد شرایط

در این عصر اینترنت محور، اکثر صاحبان خانه تلفن هوشمند خود را بیرون می کشند و در مورد پیمانکاران محلی در منطقه خود تحقیق می کنند. بسیاری از موتورهای جستجو مانند گوگل تمام اطلاعات را به صورت مختصر ارائه می کنند و نظرات، اطلاعات وب سایت و اطلاعات تماس را ارائه می دهند. Yelp همچنین یک منبع عالی برای صاحبان خانه است تا نظرات و نظرات ارائه شده توسط مالک یا مدیریت شرکت را مطالعه کنند. حتی شرکت‌هایی که چندین بررسی بد دارند به صاحبان خانه کمک می‌کنند تا ببینند شرکت چگونه با حل تعارض برخورد می‌کند و به شما کمک می‌کند تا بدانید چه انتظاری دارید. تعداد نظرات همیشه بهترین نشان دهنده خدمات مشتری آن شرکت نیست. به کیفیت هر بررسی که تجربه مصرف کننده را توصیف می کند نگاه کنید.

جستجوی سریع در همچنین اطلاعاتی در مورد یک پیمانکار بالقوه در اختیار شما قرار می دهد. این آژانس حاکم و صدور مجوز برای همه پیمانکاران در تگزاس است. کلیه مطالب تبلیغاتی و وب سایت ها باید شماره پروانه پیمانکار را ذکر کنند. دپارتمان صدور مجوز و مقررات تگزاس اطلاعاتی در مورد دارنده مجوز و وضعیت فعلی آنها ارائه خواهد کرد. دستورالعمل های زیر نیز به شما کمک می کند تا یک پیمانکار واجد شرایط و قابل اعتماد پیدا کنید.

دانستن اینکه به چه کسی اعتماد کنیم

اکثر صاحبان خانه می خواهند شخصی قابل اعتماد، قابل اعتماد را پیدا کنند و در صورت نیاز بتوانند در آینده با او تماس بگیرند. در اینجا چند نکته وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که کار با کیفیت را از یک پیمانکار دریافت می کنید. مطمئن شوید که آنها واجد شرایط هستند! پیمانکاری که دارای مجوز و بیمه باشد مشکلی برای ارائه مدرکی برای مشتری احتمالی نخواهد داشت. از پرسیدن اینکه آیا آنها دارای مجوز و بیمه هستند نترسید. بیمه توسط دولت برای حمایت از پیمانکار و مصرف کننده الزامی است. دانستن این اطلاعات از قبل برای هر دو طرف درگیر مفید است. اگر نمی توانید این اطلاعات را به راحتی در وب سایت آنها پیدا کنید (معمولاً در پاورقی یا پایین صفحه اصلی در نزدیکی اطلاعات تماس آنها) از سؤال کردن دریغ نکنید.

اگر یک پیمانکار تهویه مطبوع گواهینامه های اضافی داشته باشد، این اطلاعات معمولاً در وب سایت آنها وجود دارد. تکنسین های NATE استاندارد طلایی صنعت در مهارت فنی هستند. NATE مخفف عبارت North American Technician Excellence است. آزمایش و صدور گواهینامه برای NATE دقیق و جامع است و این اطمینان را می‌دهد که با فردی سروکار دارید که می‌تواند در عیب‌یابی و دانش سیستم تهویه مطبوع مهارت داشته باشد.

قیمت پیمانکار مهم است!

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده برای اکثر صاحبان خانه در مورد تعمیرات یا گزینه های جایگزین برای گرمایش مرکزی و تهویه مطبوع قیمت است. نه بالاترین قیمت و نه پایین ترین نشانه کیفیت یا ارزش نیست. اکثر پیمانکاران برای به حداقل رساندن هزینه یا یافتن راه حل های مقرون به صرفه که برای نیازهای مشتریانشان کار می کند، بسیار سخت کار می کنند. شرکت‌های کوچک‌تر یا لباس‌های تحت مالکیت و مدیریت خانواده معمولاً کار با کیفیت بالایی ارائه می‌کنند و نسبت به شرکت‌های بزرگ‌تری که برای پوشش هزینه‌های سربار بالای خود به حجم فروش معینی متکی هستند، رقابتی‌تر خواهند بود.

به همان اندازه که قیمت مهم است، گارانتی نیز مهم است. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که تعمیر تهویه مطبوع شما توسط شرکتی که کار را انجام داده است پشتیبانی می شود. این نیز نشان می دهد که پیمانکار به کار خود نیز ایمان دارد. یک پیمانکار خوب همچنین در اکثر برآوردهای تعمیرات احتمالی وجود دارد، یا ممکن است گزینه های خوب، بهتر و بهترین گزینه ها را برای تعمیر یا جایگزینی به شما ارائه دهد. هر مشتری در هر تماس یک چیز یا سطح خدمات یکسانی را نمی خواهد. همچنین یک پیمانکار خوب معمولاً تا زمانی که فرصت بررسی وضعیت یا تشخیص مشکل را نداشته باشد، قیمت را از طریق تلفن صحبت نمی کند.

اندازه مهم است

اگر جایگزینی سیستم چیزی است که شما به دنبال آن هستید، یک پیمانکار باید اندازه خانه شما را ارزیابی کند. وقتی صحبت از سیستم های تک مرحله ای و مدل های خط پایه سیستم های تهویه مطبوع می شود، اطمینان از اندازه صحیح سیستم تهویه مطبوع خانه برای راحتی شما مهم است. تجهیزات با رتبه بالاتر SEER یا تجهیزات چند مرحله ای یا سرعت متغیر، راحتی بالاتری را نسبت به بسیاری از مدل های خط پایه ارائه می دهند و همچنین باعث صرفه جویی در قبض آب و برق شما می شوند. یک پیمانکار خوب چندین گزینه را ارائه می دهد و می تواند تفاوت و مزایای هر سیستم را توضیح دهد. بپرسید که پیمانکار از چه روش هایی برای تعیین اندازه مورد نیاز سیستم تهویه مطبوع خانه شما استفاده کرده است. نرم افزار J دستی، تست درب دمنده، رتبه بندی HERs (برای ساخت و سازهای جدید، مورد نیاز در مناطق خاص) و سایر فناوری ها توسط پیمانکاران با کیفیت برای تعیین این مورد استفاده می شود.

یک پیمانکار چه کاری انجام می دهد؟

بعد از اینکه پیمانکاری پیدا کردید، می توانید با شما کار کنید، ممکن است تعجب کنید که در زمانی که آنها در خانه شما کار می کنند چه انتظاری داشته باشید. یک پیمانکار معمولاً این وظایف را در حین نصب، تعمیر یا نگهداری انجام می دهد.

 • تجهیزات باید همیشه مطابق با مشخصات سازنده و با استفاده از بهترین شیوه های صنعت نصب شوند.
 • اتصال سیستم ها به خطوط مختلف سوخت و آب.
 • اتصال کانال های تهویه مطبوع و آب بندی برای جلوگیری از اتلاف هوا.
 • نصب کنترل و سیم کشی برق طبق کد
 • انجام آزمایشات روی تجهیزات و کنترل ها در حین راه اندازی و بعد از آن
 • هر نوع سیستم HVAC را بازرسی و ارزیابی کنید.
 • برای جداسازی و تشخیص مواردی که نیاز به تعمیر دارد، بخش‌های جداگانه سیستم را آزمایش کنید.
 • هر چیزی که خراب یا معیوب است را تعویض یا تعمیر کنید.
 • انجام تعمیر و نگهداری معمولی برای اطمینان از عملکرد کارآمد سیستم HVAC در طول سال.
 • تعویض فیلترها و پاکسازی خطوط تخلیه برای حفظ کارایی سیستم شما.
 • تمیز کردن کویل های کندانسور به صورت سالانه یا سه ماهه
 • تمیز کردن کویل های اواپراتور به صورت دوره ای یا در صورت نیاز.
 • سفت کردن اتصالات یا شاخه های الکتریکی، یا تعویض دوره ای قطعاتی که فرسوده شده اند و ممکن است باعث ایجاد مشکلات بزرگ تری برای قطعات متصل به منبع برق شود.

پیمانکاران با کیفیت معمولاً از ابزارهای پیچیده ای استفاده می کنند که برای عملکرد، عملکرد و قابلیت اطمینان سیستم شما ضروری است. آنها همچنین معمولاً بهترین شیوه های صنعتی را که برای اطمینان از قابلیت اطمینان سیستم شما به کار می گیرند، مورد بحث قرار می دهند. پمپ‌های خلاء، ماشین‌های بازیابی، مشعل‌های استیلن و آنالایزرهای احتراق ابزارهایی هستند که معمولاً توسط پیمانکاران خوب استفاده می‌شوند.Source by Jon Riddle

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments