منوی دسته بندی

6 نکته برای کمک به استخدام افراد حرفه ای برای تعمیر تهویه مطبوع

کولر گازی یکی از گران ترین فناوری هایی است که شما برای خانه خود خریداری می کنید و از این رو همیشه باید بهترین سرویس حرفه ای را برای تعمیر کولر گازی استخدام کنید.

بسیاری از مردم در هنگام تعمیر AC بسیار بی دقت هستند. آنها به هر تکنسین تصادفی برای سرویس سیستم تهویه مطبوع خود طناب می زنند. در نتیجه پول و البته AC خود را از دست می دهند.

بنابراین، قبل از اینکه مرتکب اشتباه استخدام یک تکنسین تصادفی برای تعمیر AC خود شوید، این شش نکته را دنبال کنید تا بهترین متخصص را برای تعمیر تهویه مطبوع استخدام کنید.

1. خوب تحقیق کن

قبل از گرفتن شماره تکنسین باید تکالیف خود را انجام دهید. شما باید در مورد مدل AC خود تحقیق کنید. شما باید برند، مدل، نوع سیستم و غیره را بدانید. از آنجایی که هر AC دارای سیستم داخلی متفاوتی است، باید با متخصصی که به خوبی از سیستم داخلی AC شما آگاه است تماس بگیرید.

2. حرفه ای با تجربه را ترجیح دهید

تجربه در هر زمینه ای مهم است و تعمیر سیستم AC اصلاً استثنا نیست. همیشه باید یک متخصص با تجربه را برای خدمات تعمیر AC ترجیح دهید.

تجربه آنها را در این صنعت بیابید. دریابید که آیا آنها حرفه ای تمام وقت هستند یا فقط پیمانکاران پاره وقت. همچنین از میزان تجربه ای که آنها در برخورد با سیستم AC نصب شده در خانه شما دارند، مطلع شوید. زمینه تخصص ویژه آنها نکته دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

شما می توانید به وب سایت آنها مراجعه کنید و به دنبال پاسخ سوالات خود باشید.

3. با مشتریان قبلی خود تماس بگیرید

بهترین راه برای فهمیدن اینکه آیا تعمیرکار حرفه ای AC واقعا بهترین است یا خیر، تماس با مشتریان قبلی است. مشتریان گذشته کار شما را آسان می کنند. می توانید با مشتری تماس بگیرید و در مورد تجربه شخصی او از تعمیرکار حرفه ای AC سوال کنید.

همچنین می توانید نظرات مشتریان را در وب سایت آنها مرور کنید.

4. جزئیات مربوط به انطباق قانونی را دریافت کنید

پیمانکار شما دارای مجوز معتبر باشد یا خیر. قبل از استخدام او برای تعمیر سیستم AC خود باید این را بدانید.

می توانید شماره مجوز آنها را بپرسید. همچنین مدرک بیمه به خصوص مسئولیت و همچنین پوشش غرامت کارگر را بخواهید. همچنین مطمئن شوید که پیمانکار از تمام مقررات ایمنی و بهداشتی پیروی می کند.

5. در مورد هزینه و تامین مالی اطلاعات کسب کنید

از پیمانکار خود یک برآورد کتبی بخواهید. از آنها بخواهید هزینه مواد، ضمانت نامه ها، مالیات ها و هزینه نیروی کار را درج کنند. می‌توانید برآورد را از همه پیمانکاران بالقوه بپرسید و سپس قیمت‌های آنها را مقایسه کنید تا بهترین معامله را پیدا کنید.

همچنین، از برنامه پرداخت مطلع شوید. آیا نیاز به واریز پیش پرداخت دارید یا نیاز به پرداخت افزایشی دارید.

6. یک تصمیم دوستدار محیط زیست بگیرید

آخرین اما نه کم اهمیت ترین. باید در نظر بگیرید که تکنسین چقدر دوستدار محیط زیست است. شما می توانید قبل از استخدام حرفه ای در مورد دوستی محیط زیست از آنها سوال کنید.

تمام نکات ذکر شده در بالا را در نظر بگیرید و سپس بهترین متخصص تعمیر AC را استخدام کنید.Source by Peter Van Smith

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments