منوی دسته بندی

آنچه در مورد پیمانکاران تهویه مطبوع نمی دانستید

اگرچه اکثر مردم فقط تصور می کنند که پیمانکاران HVAC بخشی از پیمانکاران حرارت مرکزی و هوا هستند که هر دو کوره برای گرمایش و واحدهای تهویه مطبوع را برای سرمایش نصب می کنند، پیمانکاران تهویه مطبوع سابقه خصوصی دارند که در دهه 1900 شروع شد، زمانی که ماشین آلات گرمایش و سرمایش ساختمان شروع شد. واحدها شروع به تأسیس کردند. پیمانکاران HVAC در سال 1946 به بخش جداگانه ای از صنعت گرمایش و سرمایش تبدیل شدند و توسط گروه های خود که به طور انحصاری مربوط به HVAC بودند نمایندگی شدند.

در سال 1968، پیمانکاران HVAC و سازندگان تهویه مطبوع به هم پیوستند تا موسسه تهویه مطبوع و پیمانکاران را تشکیل دهند. ARI صرفاً به کتابچه‌های راهنما و فناوری یا فناوری‌هایی می‌پردازد که منحصراً مربوط به واحدهای خنک‌کننده یا تهویه مطبوع هستند.

گروه دیگری نیز از این تلاش تشکیل شد تا پیمانکاران و سازندگان گرمایش و سرمایش را به یک گروه بپیوندد. گروه ادغام شده پیمانکاران گرمایش و سرمایش انجمن ملی پیمانکاران سیستم های محیطی نامیده می شد که بعداً به پیمانکاران تهویه مطبوع آمریکا تغییر یافت اگرچه ظاهراً همچنان نماینده پیمانکاران HVAC در آمریکا است. بدیهی است که انتخاب نام ها برای معرفی خود به عنوان پیمانکاران گرمایش و سرمایش از سال 1927، اگر نه قبل از آن، زمانی که یک سازمان قبلی انجمن ملی گرمایش و تهویه هوای گرم، جزوه هایی را در مورد محصولات و خدمات خود منتشر می کرد، موضوعی مداوم بوده است. ظاهراً تهویه مطبوع منحصراً به خنک کردن هوا اشاره نمی کند، می تواند هر روش مصنوعی برای حفظ دمای هر محیط معین از طریق استفاده از واحدهای تهویه مطبوع باشد.

اگر یک پیمانکار بخواهد یک پیمانکار HVAC شود، باید نه تنها در مورد روش ها و محصولات مختلف موجود در حرفه خود بداند. اما، او همچنین باید بداند که چگونه چاپ دقیق مربوط به بیمه نامه ها و قراردادهای تجاری و سایر اطلاعات موجود در دفترچه راهنما را بخواند. پیمانکاران تهویه مطبوع در قبال خدمات و محصولاتی که برای نصب واحدهای تهویه مطبوع خود استفاده می کنند یا به کاربران محصولات و خدمات خود اجازه می دهند تا زیستگاه زندگی خود را کنترل کنند، مسئول هستند. برای تبدیل شدن به یک پیمانکار موفق HVAC، باید دستورالعمل‌های تولیدکنندگان را دنبال کنید و قوانین مربوط به تهویه و سایر موارد مربوط به تهویه مطبوع را در صورت وجود، بدانید.

یک پیمانکار HVAC باید دسترسی به بهترین محصولات موجود و همچنین مشاوره فنی در مورد نصب آنها را در اختیار داشته باشد. زمانی که یک پیمانکار تهویه مطبوع متعهد می شود شرایط زندگی یک خانه، دفتر یا مکان دیگری را که مردم در آن زندگی می کنند تغییر دهد، مسئولیت ایمنی آنها نیز بر عهده آنهاست. پیمانکاران تهویه مطبوع باید از نظر فن آوری و همچنین کلامی در برآوردن نیازهای مشتریان خود و پیروی از مرزهای قانونی حرفه خود ماهر باشند. هنر آن این است که به اندازه عنصر بسیار ضروری که پیمانکاران تهویه مطبوع باید با آن سروکار داشته باشند، موثر و در عین حال مزاحم نباشد. نحوه گرم کردن هوایی که تنفس می کنیم و نحوه خنک کردن هوایی که تنفس می کنیم HVAC نامیده می شود. مسئولیتی است که پیمانکاران HVAC مسئول آن هستند.Source by Ned Brumby

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments