منوی دسته بندی

خشکی پوست آلت تناسلی: نکات پیشگیری برای تابستان

بهار فرا رسیده است، به این معنی که تابستان به زودی فرا می رسد – و با تابستان چالش های جدیدی در جلوگیری از خشکی پوست آلت تناسلی به وجود می آید. حتی مردانی که زمان زیادی را در سواحل برهنه نمی‌گذرانند، باید در تابستان مراقب سلامت آلت تناسلی خود باشند تا از پوست خشک آلت تناسلی خود به خوبی جلوگیری کنند. اگرچه تابستان‌ها معمولاً مرطوب‌تر از زمستان‌ها هستند، اما این لزوماً به این معنی نیست که پوست آلت تناسلی از خشکی در امان است.

در واقع، بسیاری از فعالیت‌های تابستانی وجود دارد که به طور فعال باعث خشکی پوست می‌شود. آگاهی از این موارد می تواند کار بر روی استراتژی های پیشگیری را آسان تر کند.

تهویه مطبوع

در فهرست فاکتورهای تابستانی که بر خشکی پوست آلت تناسلی تأثیر می گذارد، تهویه مطبوع است. این یک موهبت بزرگ است، و تنها چیزی که بعضی از روزهای تابستانی را به شدت گرم می کند. اما تهویه مطبوع می تواند روی پوست یک فرد – از جمله پوست آلت تناسلی – انجام دهد.

دستگاه های تهویه مطبوع به طور فعال رطوبت هوا را از بین می برند که باعث خنک تر شدن هوا می شود. اما این کار چربی های سطحی را نیز از بین می برد و پوست را مستعد خشک شدن می کند. این موضوع خشکی آلت تناسلی را برای مردانی که دوست دارند خود را در بوفه خنک کنند به یک مشکل بدیهی تبدیل می کند، اما حتی مردانی که با لباس کامل در فضاهای تهویه مطبوع بیرون می روند، متوجه می شوند که این خشکی بر مردانگی آنها تأثیر می گذارد.

شنا كردن

این یکی از آن عوامل ضد شهودی است. به نظر می رسد که شنا به جای خشکی، پوست را مرطوب نگه می دارد. متأسفانه، شنا در استخرهای کلردار یا اقیانوس‌های آب نمک اثر معکوس دارد. کلر پوست را سفت می کند و چربی های طبیعی را از بین می برد. آب دریا یک لایه نمک به پوست اضافه می کند که تقریباً همان کار را انجام می دهد.

برنزه کردن

بسیاری از مردان از خطوط برنزه متنفرند و دوست دارند نور خورشید را جذب کنند بدون لباس شنا، یا در ساحل برهنه، در حیاط خلوت خود یا در یک سالن برنزه کردن. اما عاقلانه است که محتاط باشیم. پوست آلت تناسلی می تواند خیلی سریع بیش از حد در معرض قرار گیرد و در نتیجه عضوی هم آفتاب سوخته و هم خشک شود. و لایه برداری آلت تناسلی یک منظره جذاب برای ارائه به یک شریک نیست.

کم آبی بدن

یکی دیگر از دلایل “بزرگ” خشکی پوست آلت تناسلی، ننوشیدن آب کافی است. این امر به ویژه برای مردانی که در زیر آفتاب تابستان بسیار فعال هستند صادق است. عرق می ریزد، اما خیلی از بچه ها از پر کردن خود به درستی غفلت می کنند. افزایش مصرف آب در طول تابستان تقریباً برای همه مردان ایده خوبی است.

نوشیدن مواد اشتباه

بسیاری از مردان نه تنها در طول تابستان آب زیادی از دست می دهند، بلکه احتمالاً نوشیدنی های اشتباهی را برای آبرسانی مجدد انتخاب می کنند. مصرف الکل و کافئین هر دو در طول تابستان افزایش می یابد و هیچ کدام به اندازه آب موثر نیستند. در واقع، الکل سخت به طور فعال هیدراتاسیون را کاهش می دهد. آبجو گهگاهی خوب است، اما در حد اعتدال.

پرواز کردن

تابستان اغلب به معنای تعطیلات طولانی است که اغلب از طریق هواپیما به آنها می رسد. اما کابین هواپیما تقریباً فاقد رطوبت است. گذراندن چند ساعت در هواپیما می تواند به طور جدی پوست را خشک کند – حتی پوست قسمتی از بدن که به اندازه آلت تناسلی محافظت می شود.

اجتناب از خشکی پوست آلت تناسلی در طول تابستان به این معنی است که اطمینان حاصل کنید که عضو در بهترین سلامت کلی ممکن است. که نیاز به استفاده منظم از یک کلاس اول دارد کرم سلامت آلت تناسلی (متخصصان بهداشت روغن Man1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) – و نه فقط در طول تابستان، بلکه در تمام طول سال. بدیهی است، ضروری است که کرم حاوی مواد مرطوب کننده قوی باشد. یکی با یک نرم کننده سطح بالا (مانند کره شیا) و یک آبرسان طبیعی (ویتامین E ایده آل است) می تواند یک “قفل رطوبت” ایجاد کند که به جلوگیری از تخلیه روغن های حیاتی کمک می کند. همچنین عاقلانه است که کرمی را پیدا کنید که حاوی آلفا لیپوئیک اسید باشد. به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی، اسید آلفا لیپوئیک با رادیکال های آزاد مبارزه می کند که در صورت عدم کنترل، می تواند منجر به نازک شدن (و ضعیف شدن) پوست آلت تناسلی شود.Source by John Dugan

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments