منوی دسته بندی

وقتی صحبت از بولینگ می شود، تهویه مطبوع همه تفاوت را ایجاد می کند

چه چیزی یک سالن بولینگ را بهتر از دیگری می کند؟ برخی ممکن است بگویند آکوستیک، موسیقی که می نوازند، محیط یا این واقعیت است که به شما اجازه می دهند داخل سیگار بکشید و الکل بخرید؟ دیگران ممکن است بگویند که این به تجهیزات، کیفیت مبلمان یا حتی کیفیت مشتریان در خارج از شهر است.

با این حال، چیزی که یک سالن بولینگ را بهتر از دیگری می کند، معمولاً تهویه مطبوع است، درست است، سیستم تهویه مطبوع مخصوصاً در تابستان. البته، اگر اپراتور سالن بولینگ واقعاً بخواهد پول دربیاورد، نمی‌تواند تهویه مطبوع را زیاد خراب کند، یا تمام پول خود را صرف پرداخت هزینه برق می‌کند و به اندازه‌ای باقی نمی‌ماند که بتواند آن را حفظ کند. اجاره، یا پرداخت حقوق همه کارکنان.

سالن‌های بولینگ در واقع بخشی از بخش سرگرمی هستند که در طول رکود به شدت آسیب دیدند، و بنابراین، آنها با چیزهایی مانند سالن‌های سینما، گلف مینیاتوری و حتی پارک‌های موضوعی کوچک‌تر رقابت می‌کنند. اگر قیمت مناسب باشد و فضای تهویه مطبوع مناسب باشد، مکان پر می شود.

اپراتورهای سالن بولینگ باید سیستم های تهویه مطبوع دوگانه داشته باشند. آنها باید از خنک کننده های مردابی برای دما تا یک نقطه خاص استفاده کنند و سپس از نوع دیگری از سیستم تهویه مطبوع زمانی که دما به حداکثر نقطه کارآمد برای خنک کننده مرداب می رسد استفاده کنند.

سیستم تهویه مطبوع نیز باید جریان هوا را از وسط خطوط به منطقه ای که مردم در انتظار کاسه بازی هستند دمد. به این ترتیب مردم مایلند در اطراف جایی که همه در حال بولینگ هستند بایستند و باعث شود افراد بیشتری بازی کنند، نه اینکه صرفاً با هم بنشینند. همچنین اتاق با هر دستگاه پین ​​بال یا بازی های الکترونیکی باید به خوبی خنک شود و از بقیه سالن بولینگ دور باشد.

با حفظ کارایی و کنترل آب و هوا، یک سالن بولینگ می تواند با کاهش هزینه های انرژی، سود خود را به حداکثر برساند. لطفا همه اینها را در نظر بگیرید.Source by Lance Winslow

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments