منوی دسته بندی

تهویه مطبوع بدون کانال – روشی خلاقانه برای خنک کردن خود

از همان ابتدا کولر گازی چیست؟ تهویه مطبوع (اغلب به اختصار AC در ایالات متحده و کانادا و تهویه مطبوع در استرالیا و بریتانیا) دستگاه یا مکانیزمی است که برای استخراج گرما از یک منطقه با استفاده از چرخه تبرید طراحی شده است. در ساخت و ساز به یک سیستم کامل گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، HVAC گفته می شود.

بدون شک این سیستم مزایای زیادی دارد اما می تواند منجر به افزایش قبوض آب و برق، گرفتار شدن در داخل خانه، سر و صدا، خاموشی، بیماری به دلیل سرما و تغییرات آب و هوایی و مه دود در چشم انداز شود. علاوه بر این، برخی از مشکلات ممکن است به دلیل نصب نادرست کولر گازی و همچنین نگهداری ناکافی احتمالی ظاهر شوند. اما شایع ترین عیب در استفاده از کولر گازی باز گذاشتن پنجره ها و درها است. پس راه ممکن چیست؟ آیا استفاده از دستگاهی که می تواند ریزاقلیم مناسبی در آپارتمان شما ایجاد کند را کنار بگذارید؟ قطعا نه! چرا آخرین دستاورد در حوزه خنک کننده را امتحان نمی کنید؟

کولر گازی اسپلیت بدون داکت ارائه طیف گسترده ای در حل نیازهای سرمایش و گرمایش شما.

اواپراتور – که یک واحد داخلی است – در داخل اتاق نصب شده است که در یک کابینت صرفه جویی در فضا محصور شده است. سپس باید آن را از طریق لوله های مبرد (خنک کننده) با یک قسمت بیرونی به نام کندانسور متصل کرد. نصب ساده – کارکرد ساده. هیچ کانالی در کار نیست و صدها پول در مصرف برق صرفه جویی می کنید. چنین تهویه‌کننده‌هایی به فضای خالی زیادی نیاز ندارند و برنامه‌ریزی و طراحی اتاق شما را خراب نمی‌کنند. چنین واحد داخلی به طور خاص طراحی شده است تا عملکردی بی صدا را ارائه دهد و در عین حال بازدهی را کاهش نمی دهد – کمپرسورهای دوار خنک کننده قدرتمندی را در کمترین سطح نویز در صنعت ارائه می دهند.

کولر گازی بدون کانال راه حل ایده آل تهویه مطبوع برای تأسیساتی است که در آن افزودن کانال غیرعملی یا بسیار گران است. ترکیب همسان کنترل کننده هوای داخلی و کندانسور فضای باز کارآمد و آسان برای نصب است.Source by Mike Zhmudikov

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments