منوی دسته بندی

تهویه مطبوع قابل حمل، اقتصاد و راحتی را تضمین می کند

کوچک زیبا و راحت است و همچنین کولر گازی قابل حمل نیز همینطور است زیرا می توان آن را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کرد. برای آشنایی با سایر مزایا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

با شروع آب و هوای مرطوب، زنده ماندن بدون تهویه مطبوع مرکزی ثابت دشوار می شود، اما می تواند بسیار گران باشد. پاسخ به این مشکل یک کولر گازی قابل حمل است زیرا مزایای زیادی دارد. جابجایی آن از یک مکان در خانه به مکان دیگر آسان است و این باعث می شود که یک سیستم تهویه مطبوع قابل حمل به یک راه حل ایده آل برای سیستم خنک کننده خانه، اداره یا سایت صنعتی شما تبدیل شود.

سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل آسان و سریع نصب می شوند، زیرا هیچ گونه بلند کردن یا پاره شدن طاقچه ها را شامل نمی شوند. علاوه بر این می توان آن را به راحتی از یک مکان در خانه به مکان دیگر منتقل کرد. برای مراقبت از نقاط داغ در تهویه مطبوع مرکزی، کولرهای گازی قابل حمل به مراتب راحت تر از کولرهای پنجره ای هستند. همچنین برای اشکال پنجره که مشکلاتی را برای نصب ایجاد می کند، ایده آل است. هیچ چیز مانند کولر گازی قابل حمل برای استفاده به عنوان کولر نقطه ای در خانه وجود ندارد.

یک دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل یک انتخاب عالی برای صرفه جویی در هزینه است زیرا فقط یک دستگاه باید خریداری شود و می توان آن را به راحتی به جایی که به آن نیاز دارید منتقل کرد زیرا روی چرخ چرخ ها نصب می شود و وزن برخی از آنها فقط حدود 36 پوند است. علاوه بر این، از آنجایی که تنها یک اتاق در یک زمان به جای کل خانه خنک می شود، مصرف کل انرژی در مقایسه با سایر سیستم های تهویه مطبوع بسیار پایین است.

یکی دیگر از مزایای کولر گازی های قابل حمل، بهره وری انرژی است که ارائه می دهند. راندمان متوسط ​​در محدوده 8 تا 10 است، اگرچه برخی از آنها به 15 می رسد که 50 درصد بهتر از اکثر سیستم های تهویه مطبوع مرکزی قدیمی است. اندازه کوچک تهویه مطبوع قابل حمل بسیار سودمند است و به همین دلیل می تواند در گوشه یا کنار دیوار قرار بگیرد. اگر هوای گرم خروجی را از پنجره خارج نکنید، مانند یک رطوبت گیر مؤثر عمل می کند و اندازه آن نیز مانند رطوبت گیر اتاق است.

به منظور کاهش رطوبت و آلرژی، حتی موارد کوچک نیز روزانه 35 پیمانه رطوبت را از هوای اتاق خارج می کنند. تهویه مطبوع پرتابل نیز مانند سایر کولرهای گازی از اصل تبادل حرارت برای خنک کردن و رطوبت زدایی هوا استفاده می کند. اصل کار نیز شبیه به یک تهویه مطبوع پنجره ای است زیرا هوای اتاق روی کویل های اواپراتور سرد می چرخد ​​تا آن را در داخل واحد خنک و رطوبت زدایی کند. هوای اتاق پس از عبور از کندانسور داغ در فضای باز تخلیه می شود. هیچ شانسی وجود ندارد که هوای داخلی که از قبل خنک شده است از بیرون خارج شود زیرا اکنون از دو کانال استفاده می شود.

امروزه شما در اکثر مدل ها دارای کنترل های الکترونیکی هستید و می توانید دمای اتاق، سرعت دمنده، تایمر استارت و توقف و حالت عملکرد (خنک کردن، رطوبت زدایی، گرما) را تنظیم کنید. تهویه مطبوع قابل حمل همچنین دارای ریموت کنترل دستی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی تمامی تنظیمات را بنا به نیاز خود تغییر دهید.

از دیگر ویژگی های تهویه مطبوع قابل حمل می توان به پاک کننده هوای داخلی با فیلتر ذغالی اختیاری و لوورهای نوسانی برای پخش هوای خنک در کل اتاق اشاره کرد. همچنین در صورت تمایل می توانید لوورها را خاموش کنید تا جریان هوا به سمت خودتان هدایت شود.Source by Allan Wilson

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments