منوی دسته بندی

مراحل نصب تهویه مطبوع و گرمایش

[ad_1]

بسیاری از خانه ها به دلیل موقعیت مکانی یا سنشان، AC مرکزی یا گرما ندارند. بسیاری از افرادی که یک خانه قدیمی می خرند، در آن مکان عالی زندگی نمی کنند که در آن به هوا یا گرما نیازی نیست. این بدان معناست که خریدار خانه باید تهویه مطبوع و گرمایش نصب کند. هنگام رفتن از واحدهای پنجره پر سر و صدا (که تقریباً همیشه پیش نویس ها را از پنجره عبور می دهند) به یک سیستم مرکزی، چندین مرحله وجود دارد که باید برای نصب سیستم انجام شود.

اولین مورد انتخاب واحد است. این ممکن است اولین قدم آسان به نظر برسد. با این حال، هنگام خرید یک واحد موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اندازه خانه و سیستم الکتریکی دو جزء اصلی هستند. هیچ کس نمی خواهد واحدی بخرد که ظرفیت سرمایش یا گرمایش خانه خود را نداشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد، دستگاه به طور مداوم کار می کند تا دمای تنظیم شده را حفظ کند. این باعث افزایش مصرف انرژی می شود. بنابراین، افزایش قبض برق، چیزی است که هیچ کس نمی خواهد اتفاق بیفتد. همچنین دستگاه باید با سیستم برق سازگار باشد. اگر ظرفیت الکتریکی قادر به پشتیبانی از واحد نباشد، به درستی کار نخواهد کرد و باعث می‌شود جریان‌های الکتریکی ناهموار از داخل خانه عبور کنند که می‌تواند خطر آتش‌سوزی جدی باشد.

مرحله دوم تصمیم گیری در جایی است که واحد باید نصب شود. حتی اگر دستگاه خریداری شده تضمین شده باشد که نسبت به سایرین ساکت تر است، فن ها و کمپرسورها همچنان صدا ایجاد می کنند. این موضوع همیشه باید در هنگام تعیین مکان در نظر گرفته شود. در حالی که بسیاری از مردم ممکن است از شنیدن صدای سفیدی که واحد بیرونی ایجاد می‌کند لذت ببرند و متوجه شوند که آنها را به خواب می‌برد، برخی متوجه می‌شوند که این صدای وزوز آزاردهنده‌ای است که باعث می‌شود در ساعات اولیه صبح پرت شوند. اگر مطمئن نیستید که چه تأثیری خواهد داشت، بهتر است با پیمانکار یا تکنسین نصب کننده سیستم تهویه مطبوع و گرمایش در مورد مکان های احتمالی و اینکه آیا می توان آن را در جایی خارج از گوش قرار داد که از پنجره اتاق خواب یا دفتر کار خانه گرفته شده است صحبت کنید.

در نهایت، بازرسی کار کانال در خانه است. اگر خانه‌ای فاقد کانال باشد، مانند بسیاری از خانه‌هایی که AC مرکزی و گرما ندارند، باید نصب شوند. این شامل بریدن یک سوراخ در سقف هر اتاق است که مایل به داشتن یک دریچه است و کانال را از واحد تهویه مطبوع و گرمایش به سوراخ هدایت می کند. حتی اگر خانه ای از قبل مجهز به کانال باشد، ممکن است تغییرات یا تعمیراتی انجام شود تا اطمینان حاصل شود که آنها به درستی کار می کنند و هوا (چه گرم و چه سرد) را به طور موثر به هر اتاق می رساند، که در حفظ دمای راحت در سراسر خانه مهم است.

برخی از افراد ممکن است احساس کنند که نصب تهویه مطبوع و گرمایش در خانه می تواند دردسر واقعی باشد. با این حال، اگر مراحل مناسب دنبال شود و یک پیمانکار یا تکنسین دارای مجوز نصب را انجام دهد، واقعاً نیازی به دردسر نیست.

[ad_2]

Source by Antoinette Ayana

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *