منوی دسته بندی

چشم انداز شغلی جالب برای تمرین کنندگان Revit

[ad_1]

با حرکت صنعت ساختمان و ساخت و ساز در سراسر جهان به سمت استفاده از رویکرد مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) برای طراحی، مستندسازی، ساخت و ساز و نگهداری تاسیسات، مهارت در ابزارها و برنامه های کاربردی BIM در حال تبدیل شدن به یک مهارت مورد نیاز در نیروی کار مدرن AEC است. در حالی که چندین برنامه کاربردی وجود دارد که BIM را فعال می کند، Autodesk Revit یکی از ابزارهای قدرتمندی است که توسط معماران مشهور، مهندسان سازه و مهندسان MEP در سراسر جهان استفاده می شود.

دانشجویان و متخصصان معماری، مهندسی و مدیریت ساخت و ساز که در Revit مسلط هستند، در مقایسه با افرادی که فقط در فناوری‌های 2 بعدی CAD تخصص دارند، دامنه بیشتری برای موفقیت در صنعت مدرن AEC دارند. همانطور که سهامداران مهم صنعت در هند و در سراسر جهان به سمت انتقال به فناوری های هوشمند BIM فشار می آورند، چشم اندازهای جالبی در رابطه با مشاغل BIM در حال باز شدن است. داوطلبان دارای گواهینامه Autodesk با مهارت سطح متوسط ​​تا پیشرفته در اجرای مشاغل Revit می توانند فرصت های پیشرفت شغلی زیر را جستجو کنند:

1. Revit Modeller (معماری)

داوطلبان با 2 تا 5 سال تجربه عملی در کار با Revit Architecture می توانند وارد شرکت های معماری یا طراحی شرکت های برون سپاری به عنوان Revit Modeller (معماری) شوند. یکی از جنبه‌های مهم نمایه قطعاً شامل تبدیل نقشه‌ها/مدل‌های اتوکد ۲ بعدی/۳ بعدی به فایل‌های Revit BIM و خانواده‌های Revit قابل استفاده مجدد است. برای این کار، متصدیان باید به خوبی با مفاهیم BIM آشنا باشند و در معرض سایر ابزارهای معماری مرتبط (نه لزوما ابزارهای BIM) از جمله AutoCAD، Navisworks و GRAPHISOFT ArchiCAD باشند. مهارت های تجسم عالی و تجربه کار با پروژه های متنوع از طبیعت ساده تا پیچیده بسیار ارزشمند است.

2. Revit Modeller (MEP / HVAC)

حرفه ای هایی که تجربه سطح متوسطی در استفاده از Revit MEP برای مدل سازی سیستم های MEP و HVAC دارند، می توانند از این فرصت برای کار به عنوان Revit Modeller (MEP / HVAC) برای مشاوران طراحی سیستم های ساختمان یا شرکت های برون سپاری طراحی MEP استفاده کنند. برای اینکه فرد متصدی بتواند در این نقش موفق باشد، باید دانش عمیقی از سیستم های HVAC و خدمات مکانیکی که عموماً در تأسیسات تجاری، مسکونی و کاربری مختلط به کار گرفته شده اند، داشته باشد. تا آنجا که به مهارت نرم افزار مربوط می شود، به جز Revit MEP، کاندید در حالت ایده آل باید در معرض مدل سازی در برنامه هایی مانند CADDuct و CADMEP+ باشد.

3. مدیر پروژه (Revit)

مدیر پروژه (Revit) یک نمایه ایده آل برای پزشکان Revit با 5 تا 10 سال تجربه در اجرای استانداردهای BIM با استفاده از پلت فرم Revit است. این نقش مستلزم هماهنگی با تیم طراحی مشتری، تنظیم برنامه‌های اجرایی BIM و توزیع مدل‌های BIM فردی/فدرال به تیم تولید با استفاده از قابلیت‌های اشتراک کاری Revit است. او باید تیم پروژه را در مورد استانداردهای BIM مشتری آموزش دهد و در عین حال با نظارت بر وظایف روزمره، کنترل دقیقی بر روی مدل Revit BIM داشته باشد. یک جنبه حیاتی از این نمایه مستلزم حل سریع هر گونه مسائل فنی مربوط به مدل اصلی است. علاوه بر Revit، درک عمیق ابزارهای تشخیص برخورد، مانند Navisworks مفید است.

4. Revit Coordinator

موقعیت Revit Coordinator برای کاندیدایی که بیش از 5 سال تجربه عملی در کار با برنامه های محبوب CAD و BIM دارد ایده آل است. نقش کلیدی او کنترل و نظارت بر تبادل اطلاعات طراحی بین مشتریان و اعضای تیم پروژه با استفاده از جلسات هماهنگی BIM رو در رو و مجازی است. آشنایی با پروژه های طراحی چند رشته ای (مسکونی، تجاری، و کاربری مختلط) همراه با توانایی انجام بررسی های کیفی مدل های فدرال و اسناد ساخت و ساز مهم است. او مسئولیت درک اهداف BIM مشتری و حفظ یکپارچگی مدل BIM برای مطابقت با طراحی و استانداردهای نظارتی مورد نیاز را دارد.

[ad_2]

Source by Prabhat Ranjit Singh

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *