منوی دسته بندی

جزئیات درباره سیستم های تهویه مطبوع و تهویه مطبوع

اصطلاحات این فرآیند اغلب برای HVAC استفاده می شود. HVAC سرویس تهویه گرمایش و تهویه مطبوع است. برای ایجاد طراوت از آن استفاده می شود.

H-گرمایش

گرمایش عمدتا در مناطق زمستانی استفاده می شود. با انرژی حرارتی دما را به حداکثر می رساند و گرما تولید می کند. فرآیند سرمایش شبیه به گرمایش است اما با انرژی حرارتی دما را به حداقل می رساند.

V-تهویه

تهویه یک فرآیند گردش هوا از فضای باز و فضای بسته است. در مواقع آتش سوزی بسیار مفید و ایمنی است. عمدتاً برای افزودن هوای تازه خارجی استفاده می شود و گاز را حفظ می کند

AC – سیستم های تهویه مطبوع

فرآیند اصلی HVAC کنترل دما و فیلتراسیون هوا و سپس تامین هوای بیرون برای کنترل اکسیژن و دی اکسید کربن در فضا می باشد. اینها همه ویژگی های تهویه مطبوع تهویه مطبوع سیدنی هستند. محدوده تهویه مطبوع تجاری از سیستم AC و اسپلیت پنجره ای استفاده می کند. این فرآیند با افزایش بخار آب، رطوبت نسبی را به حداکثر می رساند. رطوبت زدایی مشابه فرآیند مشابه است اما بخارات آب را حذف می کند.

این سرویس برای ایجاد شرایط آسایش برای انسان ها استفاده می شود تا احساس خوبی داشته باشند. خدمات خنک کننده یکی از نیازهای مهم انسان در این دنیای مدرن است. انسان شروع به کار حرفه ای می کند بنابراین آنها نمی توانند در راحتی احساس خوبی داشته باشند. این سرویس برای تمام آن زمان بسیار مفید است. زیرا دمای اتاق بسیار بالا می رود و حرارت بدن با هم ترکیب می شود. بنابراین آنها احساس ناراحتی می کنند. این فرآیند برای انسان بسیار مفید است که در خانه شروع می شود. هوای تازه عاری از ذرات خاک، باکتری و آلودگی ناخواسته دود است. پنجره ها باید در اتاق های اداری و بخش های اتاق خانه بسته شوند. هنگام استفاده از انواع خدمات، نویز کاهش یافت.

صدای نصب کولر گازی بسیار کم است. این امر باعث می شود که در هر زمان خواب خوبی داشته باشید و آرامش را در سینماها و بیمارستان های در حال اجرا حفظ کنید. هر گونه سر و صدای داخل اتاق باید با تجهیزات کنترل صدا کاهش یابد. تهویه مطبوع صنعتی با باز کردن اتاق در هر زمانی هوای تازه را به داخل اتاق می برد. این سرویس عمدتاً برای حذف هوای گرم از یک مکان خاص استفاده می شود و پس از خنک شدن آن را به عقب می چرخاند. این همه فرآیند اصلی خنک کردن چیزها در فرآیند گرمایش است.Source by Paul Micky

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments