منوی دسته بندی

هنگام انتخاب یک شرکت تعمیرات تهویه مطبوع چه نکاتی را باید در نظر داشت

خرید یک سیستم گرمایشی یا تهویه مطبوع جدید در هر زمان که زمانش رسید برای شما یک هزینه عمده است. سیستم شما باید حداقل 20 سال دوام بیاورد و ارزش ملک شما را افزایش دهد. بنابراین، انتخاب یک شرکت تهویه مطبوع برای کار با آن یک تصمیم مهم است. در این مقاله نکاتی را که در انتخاب شرکت تعمیرات تهویه مطبوع باید در نظر داشت را با هم مرور می کنیم.

سیستم HVAC شامل چه چیزی است؟

نجاری، برق کاری، لوله کشی و سایر مهارت ها برای نصب HVAC مورد نیاز است. این یک روش بسیار فنی است که اگر توسط متخصصان واجد شرایط به درستی انجام نشود، می تواند مضر باشد. برای حفظ کارایی، راحتی، ایمنی و طول عمر تجهیزات، مراحل مهم بسیاری باید دنبال شود. پیروی نکردن این مراحل لازم که توسط قوانین شهرداری، سازنده یا مقررات صنعت تعیین شده است ممکن است منجر به هزینه های بیش از حد انرژی شود. لازم نیست هر یک از این فیلدها به طور کامل درک شود، اما به شما کمک می کند تا مراحل نصب را بدانید. هنگام جستجوی یک شرکت تعمیرات تهویه مطبوع باید به پنج جنبه توجه کرد.

  • مجوز و تجربه

  • ارزیابی خانه

  • بهره وری

  • مراجع و ارجاعات

  • پیشنهادات ویژه و جوایز

مجوز و تجربه

سیستم تهویه مطبوع شما احتمالاً پرهزینه ترین تجهیزات خانه شما است، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که هر کسی که روی آن کار می کند شرایط لازم را دارد. یک کسب و کار باید بتواند حداقل سطح پیوند و پوشش را حفظ کند. همچنین باید در مورد تجربه یک پیمانکار بالقوه جویا شوید. در حالی که طول عمر تضمین نمی کند که یک پیمانکار خوب عمل کند، اما نشان می دهد که یک شرکت کاری را به خوبی انجام می دهد. مدیریت مبرد و تعادل جریان هوا دو مورد از حیاتی ترین جنبه های آموزش تکنسین هستند.

پرس و جو در مورد جوراب برندهای رده بالا توسط پیمانکار و همچنین آشنایی متخصصان با آنها: هر سیستمی در نوع خود بی نظیر است. علاوه بر این، یک کارشناس کیفیت تضمین می کند که متخصصان آموزش های لازم را برای بهبود تاسیسات دریافت کرده اند.

ارزیابی خانه

اگر می خواهید یک سیستم تهویه مطبوع نصب کنید، پیمانکاران با تجربه باید یک بازرسی خانه را برای یافتن بهترین گزینه گرمایش و سرمایش انجام دهند. مساحت کف خانه، مقدار R عایق، تعداد پنجره ها و جهت گیری پنجره ها همه عواملی هستند که باید در نظر گرفته شوند.

پیمانکار بالقوه باید یک برآورد کتبی و دقیق به شما ارائه دهد تا بتوانید قیمت، تضمین‌ها و کارایی انرژی را با هم مقایسه کنید. بنابراین، تصمیم خود را فقط بر اساس کمترین قیمت قرار ندهید.

بهره وری

کارآمد بودن حیاتی است. وقتی نوبت به ارتقاء می رسد، می خواهید بهترین فناوری های مناسب را دریافت کنید. از پیمانکار مدل Energy Star خود بپرسید. Energy Star برنامه‌های ارزیابی کارایی تهویه مطبوع دولت است.

مراجع و ارجاعات

وقتی به دنبال مرجع هستید از دوستان، همسایگان یا همکاران خود بپرسید. نام کاربران آنها را در منطقه خود برای سازمان های تجاری محلی درخواست کنید یا خدمات اینترنتی را مرور کنید. یک متخصص عالی HVAC نیز به شرکت خود افتخار می کند.

پیشنهادات و جوایز ویژه

سیستم تهویه مطبوع یک هزینه بزرگ است، بنابراین در اطراف جستجو کنید یا از ارائه دهنده خود در مورد تخفیف های محصولات کم مصرف جویا شوید.Source by Shalini M

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments