منوی دسته بندی

پیمانکاران HVAC برای ساختمان های تجاری – 5 چیزی که باید به دنبال آن باشید

سیستم های HVAC (گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع) برای گرمایش و سرمایش ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود. آنها همچنین دارای یک مزیت اضافی هستند که اکثر مردم از آن غافل هستند: بسیاری از سیستم های HVAC می توانند هوای داخل ساختمان را با حفظ دمای ثابت تصفیه کنند.

چنین سیستم هایی قادر به حذف آلاینده هایی هستند که شامل مواد شیمیایی، ترکیبات آلی و بو هستند. اگر از این سیستم ها به خوبی مراقبت شود، به ایجاد محیطی تازه و راحت در ساختمان در هر کجا که نصب شده اند کمک می کنند.

از آنجایی که ثابت می شود این سیستم ها کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین موجود در بازار هستند، شرکت ها در سراسر کشور به تعداد فزاینده ای آنها را نصب می کنند و دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما باید یک سیستم را نیز نصب کنید. با این حال، هنگام نصب سیستم تهویه مطبوع خود باید به نکاتی توجه داشته باشید.

هنگامی که تصمیم گرفتید که به نصب یک سیستم HVAC علاقه مند هستید، حتما به دنبال این 5 مورد باشید تا مطمئن شوید که جستجوی شما برای نصب کننده بدون دردسر است:

1. ابتدا حتما شرکتی پیدا کنید که دارای گواهینامه باشد. در مواردی ممکن است شرکت هایی بدون گواهی خدمات خود را تبلیغ کنند، اما در واقع ممکن است فاقد صلاحیت برای انجام این کار باشند. در نهایت این شما مشتری هستید که اگر واحد تهویه مطبوع به درستی نصب نشده باشد، متضرر می شوید، بنابراین همیشه مطمئن شوید که شرکتی که انتخاب می کنید برای انجام خدمات مورد نیاز شما گواهینامه دارد.

2. همیشه به تجربه شرکت توجه زیادی داشته باشید. استخدام یک شرکت بی تجربه هرگز خوب نیست. قبل از استخدام، از نمایندگان شرکت بخواهید پروژه های اخیر خود را به شما نشان دهند. این به شما کمک می کند تا بدانید کدام شرکت بهترین انتخاب شماست.

3. پس از انتخاب یک شرکت معتبر، سپس یک قرارداد کتبی دریافت کنید. به این ترتیب می توانید ببینید که آنها چه خدماتی را برای شما انجام می دهند و به شما امکان می دهد در آینده از هرگونه مشکل مالی جلوگیری کنید.

4. ببینید آیا شرکت خدمات پس از نصب ارائه می دهد یا خیر. شرکت‌هایی وجود دارند که ادعا می‌کنند خدمات پس از نصب را ارائه خواهند کرد، اما این کار را به روشی موثر انجام نمی‌دهند. بنابراین این سرویس باید در قرارداد نیز نوشته شود. این خدمات نگهداری و تعمیرات برای نگهداری سیستم تهویه مطبوع شما ضروری خواهد بود و اگر توسط همان شرکتی که در وهله اول سیستم را نصب کرده است، مؤثرتر و کارآمدتر خواهد بود.

5. در نهایت اطمینان حاصل کنید که شرکت خط مشی ایمنی و بهداشتی برای کارکنان خود دارد. متأسفانه تصادف همیشه امکان پذیر است، بنابراین برای اینکه در صورت وقوع حادثه از پرداخت صورت حساب محافظت کنید، مطمئن شوید که شرکت برای محافظت از شما بیمه دارد.

با این پنج موردی که باید به دنبال آنها باشید، در تعیین اینکه کدام شرکت برای نصب یک سیستم HVAC جدید استفاده کنید، مشکلی ندارید. یادآوری این پنج نکته باعث صرفه جویی در هزینه، زمان و تلاش شما می شود. و امیدوارم شما را از هرگونه هزینه غیرضروری یا پیش بینی نشده در حین و پس از نصب سیستم خود دور نگه دارد.Source by Jed C. Jones Ph.D.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments