منوی دسته بندی

HVAC – رفتن به زمین گرمایی

این یک واقعیت غیرقابل برگشت است که قیمت انرژی در سال های اخیر افزایش یافته است. اکنون گزینه های زمین گرمایی به عنوان بهترین راه برای کاهش هزینه های انرژی مورد توجه قرار می گیرند. استفاده از مبدل های زمین گرمایی برای گرما روشی است که مصرف کنندگان به منظور صرفه جویی در انرژی در هنگام سرمایش یا گرمایش خانه خود از آن استفاده می کنند. هنگامی که شروع به ساخت و ساز در یک خانه جدید یا به سادگی جایگزینی سیستم های سرمایش و گرمایش فعلی خود می کنید، توصیه می شود مزایای آشکاری را که استفاده از زمین گرمایی ارائه می دهد در نظر بگیرید.

بررسی گزینه های جغرافیایی

در نگاه اول، سرمایش زمین گرمایی و گرمایش زمین گرمایی ممکن است بیشتر شبیه داستان های علمی تخیلی به نظر برسند تا یک منبع گرمایش و سرمایش پایدار. اینطور نیست. پیشرفت سریع تکنولوژی و منجنیق سرمایش و گرمایش زمین گرمایی به روشی برای اعتبار اثبات شده در کنترل محیطی. پذیرش آن از رشد ثابتی برخوردار بوده است و به سرعت در میان مصرف کنندگانی که مایل به نصب سیستم های مقرون به صرفه تر هستند، محبوبیت پیدا می کند. علاوه بر خواص گرمایشی و سرمایشی که می تواند در طول شب که دمای اتاق کاهش می یابد به اتاق شما بدهد، آن دسته از سیستم های زمین گرمایی نیز وجود دارند که حتی می توانند یک خانه با سیستم آب گرم فراهم کنند.

این اقدام عاقلانه اقتصادی می تواند تا 60 درصد در قبض های انرژی سالانه صرفه جویی کند. دولت فدرال و تعداد زیادی از ایالت های ایالات متحده اعتبارات و مشوق های مالیاتی را به کسانی که سیستم گرمایش زمین گرمایی را نصب می کنند ارائه می دهند. این برنامه های تشویقی به کشورهای دیگر خارج از ایالات متحده، مانند کانادا، نیز راه پیدا می کند. مصرف کنندگان باید به وب سایت دولت ایالتی خود یا تاسیسات برق در منطقه خود دسترسی داشته باشند تا از برنامه های تشویقی احتمالی ارائه شده مطلع شوند.

آن را با وسایل تهویه مطبوع زمین گرمایی پمپ کنید

مبدل های پمپ و همچنین مبدل های حرارتی، فناوری هایی هستند که در حال حاضر در سیستم تهویه مطبوع زمین گرمایی استفاده می شوند. صاحبان املاکی که در حال نصب سیستم زمین گرمایی در زمین خود هستند باید چاهی را حفر کنند تا آبی که چاه ارائه می دهد با استفاده از مبدل حرارتی واقع در داخل خانه پمپ شود. این به خانه اجازه می دهد تا با کسری از گرمای نهان حاصل از آب تولید شده توسط چاه گرم شود. در طول تابستان، دمای آب چاه به طور کلی در مقایسه با دمای هوای بیرون به طور قابل توجهی سردتر است. این به نوبه خود باعث خنک شدن هوای داخل می شود و در نتیجه تهویه مطبوع برای خنک کردن خانه فراهم می شود. گرمایش تکمیلی مانند گاز، نفت کوره یا برق با این سیستم توصیه می شود، به ویژه در مناطقی که دما به زیر صفر درجه می رسد.

پمپ و همچنین فن های گردشی که آب را از چاه بیرون می کشند، با برق کار می کنند. این در واقع به معنای گرمای رایگان برای صاحب خانه است زیرا هیچ گونه مصرف گاز یا سوختی وجود ندارد تا کارها با سیستم HVAC زمین گرمایی کار کند.

Energy Star یک وب سایت آموزنده ارائه می دهد که در آن مصرف کنندگان می توانند در مورد پمپ های حرارتی زمین گرمایی، قابلیت حیات آنها برای سیستم و نیازهای خاص شما و راهنمایی برای پیمانکاران واجد شرایط اطلاعات بیشتری کسب کنند.Source by Greg McNary

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments