منوی دسته بندی

HVAC BIM مطابق گردش کار ساخت و ساز برای پیمانکاران مکانیکی

به دنبال خدمات مدل سازی اطلاعات ساختمان HVAC هستید؟ خدمات پیشرو BIM را برای پیمانکاران مکانیکی انتخاب کنید و جریان کار ساخت و ساز خود را با BIM مطابقت دهید. شما باید مجموعه ای از ورودی ها مانند اسناد طراحی و قرارداد، برگه های مشخصات و ارسال تجهیزات را برای تأیید طراحی مدل ساختمان خود ارائه دهید. در طول مدل‌سازی، طرح از نظر قابلیت ساخت و نگهداری اعتبارسنجی می‌شود و مدل نهایی پس از رفع برخوردها با مسیریابی مجدد کانال، تغییر ارتفاع و اندازه مجدد کانال ایجاد می‌شود. علاوه بر این، باید بررسی کنید که آیا ارائه‌دهنده خدمات BIM که انتخاب می‌کنید از کدها و استانداردهای لازم برای پروژه‌های شما پیروی می‌کند یا خیر. اکثر ارائه دهندگان خدمات برای حل کامل درگیری ها و حذف مجدد کار، با همه ذینفعان همکاری نزدیک دارند.

بیایید ایجاد مدل ورق فلزی HVAC، اعتبار سنجی طراحی در HVAC و تولید نقشه فروشگاهی را بررسی کنیم:

ایجاد مدل HVAC – مدل اطلاعات ساختمان تهویه مطبوع سه بعدی مطابق با مشخصات اسناد مهندسی با استفاده از مجموعه ای از ورودی ها مانند اسناد طراحی و قرارداد (IFC، مجموعه CD)، برگه مشخصات پروژه و ارسال تجهیزات تهیه شده است. مهندسان مدل را با سایر مشاغل MEP هماهنگ می کنند و خروجی ساخت و اسپولینگ را در PDF، DWG، Revit و Navisworks ارائه می دهند. مدل‌های تهویه مطبوع با آویزها، ذوزنقه‌ها و مهارکننده‌های لرزه‌ای ایجاد می‌شوند و با استفاده از اطلاعات معماری، سازه‌ای و سایر مشاغل و همچنین منابع کاربردی تقویت می‌شوند. مدل نهایی پس از رفع تمام برخوردها از طریق مسیریابی و اندازه مجدد کانال و تغییر ارتفاع ایجاد می شود.

اعتبار سنجی طراحی در HVAC – مهندسی ارزش و اعتبارسنجی طراحی نیز برای مدلسازی HVAC ارائه شده است. برخی از خدمات مدل‌سازی اطلاعات ساختمان HVAC، بینش‌ها و بهترین شیوه‌ها را برای بهبود فرآیند کاری پیمانکاران مکانیکی ارائه می‌دهند. بسیاری از شرکت ها از SMACNA و سایر کدهای قابل اجرا مربوط به ساخت و ساز پیروی می کنند. این به پیش ساخته شدن مجموعه ها و کاهش زمان نصب در میدان کمک می کند. علاوه بر این، هدر رفت مواد و هزینه های شما کاهش می یابد. اعتبار سنجی طراحی مکانیکی در HVAC شامل محاسبه بار حرارتی، مسیریابی و اندازه کانال برای سیستم‌های HVAC و محاسبات فشار خارجی، زمان‌بندی و انتخاب تجهیزات، مسیریابی لوله برای سیستم آب و محاسبات سر پمپ برای سیستم‌های آب است.

تولید نقاشی فروشگاهی – به عنوان یک پیمانکار مکانیکی، می توانید نقشه های کارگاهی را برای HVAC دریافت کنید و بنابراین می توانید کارهای مکانیکی را به طور موثر برنامه ریزی، اجرا و نصب کنید و در زمان و هزینه های گرانبهای خود صرفه جویی کنید. اکثر چیدمان های خدمات مکانیکی به دیوارهای معماری و ستون های سازه ای اشاره دارند و بنابراین به شما کمک می کنند تا اعضای مکانیکی را به راحتی پیدا کنید. نقشه های فروشگاهی با جزئیات نهایی برای اتوماسیون میدانی با استفاده از تجهیزات GPS استفاده می شود. جزئیات تجهیزات مکانیکی (بخش‌ها و ایزومتریک) و چیدمان‌های پد تجهیزات با شبکه‌های معماری و نقشه‌های ساختاری برای نصب تجهیزات HVAC از Approved Submittal در مکان‌های مناسب ارجاع می‌شوند.

یک ارائه دهنده خدمات BIM خبره پیدا کنید و از خدمات مدل سازی اطلاعات ساختمان HVAC موثر بهره مند شوید. به این واقعیت توجه کنید که آیا ارائه‌دهنده خدمات Mechanical BIM مستقل از پلتفرم است و روی همه پلت‌فرم‌های نرم‌افزاری اصلی مانند AutoCAD، Revit، Point Cloud، Autodesk Fabrication، A-360 Collaboration و BIM 360 Glue کار می‌کند. بهترین شرکت BIM را انتخاب کنید و گردش کار ساخت و ساز خود را به روشی شایسته مدیریت کنید.Source by Biswanath Todi

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments