منوی دسته بندی

این خانه هوشمند می تواند ۳۶۰ درجه به سمت انرژی خورشید بچرخد

445 - این خانه هوشمند می تواند ۳۶۰ درجه به سمت انرژی خورشید بچرخد - آرین پادرا صنعت
تابش نور خورشید در خانه برای سلامتی شما بسیار مفید است اما علاوه بر این چه چیز دیگری می تواند برای اعضای خانواده مفید باشد ؟ انرژی سبز.
446
در اسپانیا مهندسین معمار خانه ای را طراحی کرده اند که با حرکت ۳۶۰ درجه ای می تواند به سمت نور خورشید حرکت کند و انرژی گرمایی خانه را تامین کند ، این خانه با حرکت نور خورشید حرکت می کند و این اولین خانه ای است که با چنین سیستمی در اروپا ساخته شده است .
447
منطقه ای که خانه در آن واقع شده ماربلا نام دارد که یکی از مناطق خوش آب و هوای استرالیایی است و هر ساله توریست های زیادی جذب این ناحیه می شوند . این خانه هر ۱۵ دقیقه چند درجه می چرخد و این چرخش به قدری نامحسوس است که کسانی که در خانه هستند این حرکت را متوجه نمی شوند .
449
پنل های بکار رفته در خانه بسیار مهم هستند چون انرژی خورشید را جذب می کند و این انرژی هست که خانه را جرکت می دهد . ما قبلا هم در مورد رستوران ها و هتل های متحرک شنیده بودیم اما این خانه توریستی کاملا متفاوت عمل می کند .
یکی از عواملی که باعث پیشرفت تکنولوژی می شود ، پول است که این پروژه پول زیادی را بکار گرفته است. چیزی حدود ۸۲۰ هزار دلار این مبلغ چندین برابر بیشتر از چیزی است که برای خانه های معمولی صرف می شود.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

مرضیه ابراهیمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments