منوی دسته بندی

بهبود کیفیت هوای داخل با تکنسین HVAC محلی شما

آیا شما یا کسی که می شناسید از مشکلات سلامتی مرتبط با چیزی در هوای شما رنج برده اید؟ اگر چنین است، احتمالاً سعی کرده اید راهی برای پاک کردن هوا پیدا کنید. صرف نظر از اینکه نگران گرده گل، موی حیوانات خانگی یا هر گونه مواد آلرژی زا دیگری هستید یا به سادگی می خواهید قرار گرفتن در معرض آلودگی و رشد میکروبی را به حداقل برسانید، انجام اقداماتی برای بهبود کیفیت هوای داخل خانه مهم است. برای کمک به تنفس راحت تر، نکاتی را که در زیر ذکر شده است دنبال کنید.

به طور مرتب جاروبرقی بزنید

وقتی کارهای زیادی دارید، به راحتی می توانید کارهای خانه را نادیده بگیرید. با این حال، برای بهبود کیفیت هوا، ضروری است که محیط خود را تمیز و مرتب نگه دارید. گردگیری و جاروبرقی دوره‌ای تمام آلودگی و ذرات گرد و غبار شناور در اطراف خانه شما را از بین می‌برد. اطمینان حاصل کنید و در صورت نیاز کیسه جاروبرقی را تعویض کنید.

مواد سمی را از بین ببرید

از فرش گرفته تا پرده، پاک کننده های سوزاننده و اثاثه یا لوازم داخلی که از مواد سمی ساخته شده اند، می توانید تعدادی از آلاینده های مختلف را از خانه خود در یک حرکت حذف کنید. سعی کنید از یک محصول پاک کننده سازگار با محیط زیست استفاده کنید و هر پارچه یا مبلمانی را با پارچه های ساخته شده از مواد ارگانیک جایگزین کنید.

سیستم های HVAC به فیلترهای HEPA با کیفیت بالا نیاز دارند

خارش و آبریزش چشم ها، خس خس سینه، عطسه و سایر انواع واکنش های آلرژیک می توانند با شروع استفاده از جدیدترین سیستم های تصفیه هوا به گذشته تبدیل شوند. برای کاهش قابل توجه سطح آلاینده ها در خانه خود، می خواهید به دنبال فیلتر HEPA با کیفیت بالا برای سیستم خود باشید. تیم کارشناسان ما خوشحال هستند که به شما کمک کنند تا مشخص کنید چه سیستمی برای خانواده شما بهترین کار را دارد. پس از استفاده از یکی از این فیلترهای HEPA، می خواهید مطمئن شوید که آنها به طور مرتب تعویض می شوند. فیلترهای کثیف تلاش شما را برای حفظ کیفیت هوای بالا شکست خواهند داد.

گیاهان باید در داخل باقی بمانند

برای کسانی که دوست دارند باغبانی کنند، گیاهانی وجود دارد که می توانید داخل آن بیاورید. در غیر این صورت، می توانید چند گیاه را از مرکز باغ محلی خود بگیرید. گیاهان برای از بین بردن آلودگی ها از هوای داخل خانه شما عالی هستند.

سیگار نکش

هر متخصص بهداشت به شما می گوید بهترین چیز این است که به طور کامل از سیگار کشیدن خودداری کنید. اگر فردی در خانه است که فکر نمی‌کند می‌تواند این عادت را ترک کند و در هنگام بروز هوس در بیرون رفتن مشکل دارد، ممکن است بخواهید پس از صحبت با پزشک خود به دنبال تغییر به یکی از سیستم‌های تبخیرکننده باشید. بخارسازها به گونه ای طراحی شده بودند که به جای تنباکو ابری از بخار ساطع کنند.

کفش ها را پشت در بگذارید

حتی اگر فکر می کنید کافی است، پاک کردن پاهای خود در جلوی در، آلودگی ها را از خانه شما دور نمی کند. اگر واقعاً می خواهید همه چیز را تمیز نگه دارید، هنگام ورود به خانه کفش های خود را در بیاورید تا گرد و غبار، کثیفی و سایر زباله ها از ردیابی در همه جا جلوگیری شود. خانواده شما با این کار بسیار بهتر نفس می کشند.

تیم متخصص متخصصی که ما داریم برای کمک به شما در رفع تمام نیازهای HVAC شما اختصاص داده شده است. ما اینجا هستیم تا به هر سوالی که ممکن است داشته باشید، مانند فیلترها، پاسخ دهیم. کانال کشیکیفیت هوا و نصب، نگهداری و تعمیر تجهیزات HVAC. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارهایی که می توانید برای بهبود کیفیت هوای خانه خود انجام دهید، همین امروز با ما تماس بگیرید.Source by David F Gray

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments