منوی دسته بندی

استفاده از کولر گازی سیستم اسپلیت

کولر گازی سیستم اسپلیت به دلیل ناراحتی های ناشی از لوله کشی و کانال کشی مربوط به نصب کولرگازی سنتی امروزه در بین مصرف کنندگان محبوب شده است. سیستم تهویه مطبوع سیستم اسپلیت فقط برای تامین هوای خنک تر نیازی به کانال کشی یا سوراخ در دیوارهای شما ندارد.

بسیاری از افراد و حتی شرکت ها استفاده از سیستم های تهویه مطبوع از نوع اسپلیت را ترجیح می دهند زیرا آنها قادر به صرفه جویی در فضا از نظر نصب هستند. یک واحد از نوع اسپلیت شامل یک کمپرسور است که در خارج از اتاق یا تأسیسات قرار می گیرد در حالی که کندانسور آن در داخل اتاق نصب یا نصب شده است. برای نصب انواع اسپلیت نیازی به ایجاد سوراخ در دیوارها نیست. شما فقط باید مکان یا نقطه مناسبی را که ترجیح می دهید کندانسور را در آن قرار دهید، تعیین کنید. از آنجایی که اکثر مدل ها یا طرح های کولر گازی اسپلیت سیستم به صورت ایستاده یا عمودی هستند، می توانید رنگ هایی را انتخاب کنید که با فضای داخلی محل کار، اتاق یا خانه خود مطابقت دارند.

تهویه مطبوع سیستم اسپلیت جدا از ارائه هوای خنک به هر منطقه ای که می خواهید مستقر شود، فضای زیادی را ذخیره می کند. در واقع، می تواند به عنوان بخشی از فضای داخلی شما به طور خاص در فضاهای خالی عمل کند. یک واحد تهویه مطبوع از نوع اسپلیت می تواند امنیت و حریم خصوصی را برای شما فراهم کند زیرا می تواند به عنوان پوششی در برابر هر مزاحم در منطقه شما عمل کند.

علاوه بر این، سیستم های تهویه مطبوع نوع اسپلیت در مقایسه با نوع پنجره معمولی یا سیستم های تهویه مطبوع مرکزی صدای بسیار کمتری تولید می کنند. زیرا صدایی که از کمپرسور می آید خارج از ناحیه ای است که نیاز به خنک کننده دارد. شما نمی توانید صدایی را که اکثر کمپرسورهای تهویه مطبوع پنجره ای تولید می کنند بشنوید زیرا کمپرسور انواع اسپلیت در بیرون قرار دارد.

هنگام انتخاب یک واحد تهویه مطبوع، بهتر است محل قرارگیری آنها و همچنین اندازه منطقه ای که می خواهید در آن مستقر شود را تعیین کنید تا بهترین نتایج را از نظر سرمایش به دست آورید.Source by John Evans

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments