سامسونگ ریموت کنترلی برای خانه های هوشمند ساخته است

سامسونگ ریموت کنترلی برای خانه های هوشمند ساخته است

سامسونگ اخیرا از طرح هایش برای یکپارچه سازی پلتفرم خانه هوشمند SmartThings با تمامی تلویزیون های هوشمندش در سال جدید خبر داد. حالا ظاهرا این شرکت نوعی ریموت کنترل را طراحی کرده که قادر است کلیه تنظیمات مربوط تجهیزات الکترونیکی درون اتاق پذیرایی تان را بر عهده بگیرد.

اسمارت کنترل سامسونگ به کاربرانش وعده می دهد که کنترل هرآنچه به تلویزیون هایشان متصل شده (از سیستم های بازی های ویدئویی گرفته تا پلیرهای بلو-ری) را در دست بگیرد و اگر بلندپروازی های این شرکت در زمینه خانه هوشمند این ریموت کنترل را هم دربرگرفته باشد، آنگاه ممکن است که امکان کنترل لامپ ها، دوربین ها و دیگر دستگاه های پشتیبانی کننده از پلتفرم SmartThings نیز از طریق آن فراهم گردد.

ریموتِ اسمارت کنترل هنوز هم به صورت رسمی رونمایی نشده و به همین خاطر تصویر روشنی از توانمندی ها، محدودیت ها یا طراحی آن در اختیار نداریم. با این حال، همین حالا هم می توان حدس زد که این ریموت برای رقابت با هارمونی ریموت محصول لاجیتک طراحی شده که امکان روشن و خاموش کردن لامپ ها، قفل کردن درب ها و مواردی از این دست را برای کاربرانش فراهم می کند.

سامسونگ همچنین مدتی است که به تبلیغ اینترفیس تایزن برای این دستگاه می پردازد و مدعی شده که این رابط کاربری امکان دسترسی سریع تر و ساده تر کاربران به محتوا را فراهم می کند.

Posted on: arianps

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از

سوالی دارید؟در تلگرام پاسخگوی شما هستیم!

Scroll Up
Skip to toolbar