منوی دسته بندی

قطعات کولر گازی

تمایلات تجاری خنک کننده به وضوح در سراسر جهان در حال افزایش است. تهویه مطبوع زمانی به عنوان یک لوکس سنجیده می شد و اکنون بیشتر یک ضرورت است. تولید کنندگان معتبر و متخصص نقش خوبی در قیمت مناسب تر واحدها داشته اند. آنها شایستگی خود را افزایش داده اند و فناوری و همچنین لوازم جانبی تهویه مطبوع تجاری را بهبود بخشیده اند. افزایش رقابت پذیری صنعت به سادگی باعث تولید محصولات برتر و بیشتر شده است.

اندازه این دستگاه ها به طور قابل توجهی متفاوت است. آنها انرژی خود را از چندین منبع مختلف به دست می آورند. جذابیت کولرهای تجاری با ورود هوای مرکزی به طور چشمگیری افزایش یافته است. این استراتژی از مجاری برای سرمایش و گرمایش استفاده می کند. سیستم های تهویه مطبوع با پمپ حرارتی یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی و همچنین سیستم گرمایشی است. در یکی از حالت ها عملکرد شرطی سازی را انجام می دهد. در حالت دور گرد تبدیل به بخاری می شود.

انواع تجاری، تقریباً هر یک از آنها، با افزایش هزینه های انرژی و تغییر و بهبود منابع انرژی، تغییرات زیادی کرده اند. بیایید به اجزای کولر گازی نگاه کنیم.

الف) اجزای فضای باز

1. کویل کندانسور – در فضای باز می ماند

کویل های کندانسور سیستمی از لوله های پر شده با مبرد هستند. عملکرد آن حذف گرما از مبرد گاز داغ و تبدیل مبرد به شکل سیال است. گرمای اضافی به هوای بیرون می رود، بنابراین سیم پیچ کندانسور را به یک جزء کولر گازی در فضای باز تبدیل می کند.

2. کمپرسور – در فضای باز می ماند

کمپرسور به وضوح قلب سیستم تهویه مطبوع است. این جزء سیستم، مبرد را در یک حلقه محصور بین کویل های اواپراتور و کندانسور به گردش در می آورد. شما می توانید کمپرسورها را در بیش از یک نوع تهیه کنید. نوع اسکرول و متقابل وجود دارد. کمپرسورهای اسکرول می‌توانند گران‌تر باشند، اما به طور کلی نسبت به کمپرسورهای رفت و برگشتی از نظر کارایی بالا و سر و صدای کمتری دارند.

3. فن – در فضای باز می ماند

این قطعه تهویه مطبوع هوا را از طریق سیم پیچ کندانسور وارد می کند تا بتواند گرما را پخش کند.

ب) قطعات داخلی

1. کویل اواپراتور – در داخل خانه می ماند

کویل های اواپراتور سیستمی از لوله های پر شده با مبرد هستند. عملکرد آن حذف گرما و رطوبت از هوا است تا مبرد بتواند دوباره به گاز تبخیر شود.

2. فیلترهای هوا – در داخل خانه می ماند

این عنصر گرد و غبار و سایر ذرات معلق در هوا را در حین حرکت هوا به دام می اندازد. این جزء برای بهبود عملکرد خنک کننده و همچنین تضمین سلامت ما ضروری است.

3. واحد حمل و نقل هوا – در داخل خانه می ماند

این قطعه دمنده سیستم تهویه مطبوع مرکزی است. هوا را از طریق مجاری هوا عبور می دهد.

شما می توانید موجودی تمام قطعات ضروری کولر گازی و لوازم تجاری کولر گازی برخط. این قطعات برای چیدن یک سیستم سرمایش یا گرمایش مورد نیاز هستند. چه در حال تعویض تهویه مطبوع قدیمی خود باشید و چه نیاز به یک سیستم تهویه مطبوع کامل داشته باشید، فروشندگان آنلاین تمامی محصولات اصلی تهویه مطبوع را با مارک های مختلف با کیفیت ارائه می کنند. یک جستجوی ساده ارگانیک، موجودی شما را از بهترین قطعات تهویه مطبوع موجود در دسترس خواهد داشت. شما می توانید انتخاب خود را انتخاب کنید!Source by Rohit Bisht

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

شیما هاشمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments