منوی دسته بندی

شیرهوشمند گاز با توانایی تشخیص نشت گاز

1524 - شيرهوشمند گاز با توانایی تشخیص نشت گاز - آرین پادرا صنعت

شیر هوشمند دارای یک کنترلر است. این کنترلر دارای یک موتور می باشد. این موتور وظیفه بستن بازویی شیر را به عهده دارد. این کنترلر توانایی اتصال به اینترنت را دارد، بنابراین شما می توانید از طریق گوشی هوشمند خود دستورات لازم را از راه دور برای آن صادر کنید.

وجود سنسور مهمترین مزیت شیر هوشمند

مهمترین مزیت شیر هوشمند سنسور آن است. این سنسور توانایی تشخیص نشت گاز در داخل ساختمان و یا هر اتاقی را دارد. در صورت نشت گاز، این سنسور این نشت را تشخیص داده و توسط کنترلر فرمان به بسته شدن شیر هوشمند گاز می دهد.

این عمل به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود. این موتور دارای یک زبانه در کنار خود می باشد که در صورت نیاز به کنترل دستی می توان آن را کشیده و بصورت دستی شیر گاز را باز و بسته نمود. یکی دیگر از قابلیت های مهم این شیر هوشمند قابلیت برنامه ریزی آن است.

یعنی می توانید برای باز و یا بسته شدن آن یک سیستم زمان بندی به آن ارائه دهید. مثلا در ساعات مشخصی از شب و یا روز، شیر گاز را ببندد و یا در ساعاتی مشخص آن را باز کند.

شیر هوشمند

شیر هوشمند

جلوگیری و تشخیص نشت گاز با شیر هوشمند گاز

از زمان ورود گاز در ساختمان ها برای استفاده در سیستم های مختلف، همیشه یک دغدغه وجود داشته است. نشت گاز همواره یک عامل برای آتش سوزی و خرابی ساختمان ها بوده است. هر چند وقت یک بار خبر هایی مبنی بر نشت گاز و وقوع انفجار در یک ساختمان را می شنویم.

یا ممکن است در هنگام ترک خانه برای مدت زیاد فراموش کرده اید که شیر گاز را ببندید. با ورود فناوری های هوشمند و جدید می توان این مسائل را بر طرف کرد. شیرهوشمند توانایی برطرف کردن این دغدغه ها را دارد. با توجه به رویکرد خانه هوشمند استفاده از شیر هوشمند جهت کنترل شیر اصلی گاز مفید است.

شرکت آرین پادرا صنعت ارائه دهنده خدمات تاسیسات ساختمانی و هوشمندسازی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد. جهت درخواست مشاوره اینجا را کلیک نمایید.

منبع: فروشگاه به تام

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین رتبه ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

کسی قبلا به این مقاله امتیاز نداده، شما نفر اول باشید!

مرضیه ابراهیمی
Subscribe
باخبر شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments