منوی دسته بندی

تعمیر و نگهداری تاسیسات ساختمان خود را به ما بسپارید!

آرین پادرا صنعت ارائه دهنده خدمات تخصصی خدمات تعمیر و نگهداری تاسیسات ساختمان ها، هتل ها، برج ها و بیمارستان ها در تهران و حومه
Untitled 3 - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
تعمیر و نگهداری چیلر

کلیه خدمات تعمیر و نگهداری چیلر تراکمی و چیلر جذبی

نگهداری برج خنک کننده

تعیرات، نصب و راه اندازی برج خنک کننده

نگهداری موتورخانه

کلیه خدمات تعمیر و نگهداری موتورخانه

نگهداری تاسیسات ساختمان

نگهداری تاسیسات ساختمان ها، برج ها، هتل ها و بیمارستان ها

چرا آرین پادرا صنعت

تعمیرات تاسیسات در محل

ما انجام کلیه خدمات تعمیر و نگهداری تاسیسات از جمله تعمیرات و سرویس انواع چیلرهای تراکمی و جذبی، انواع دیگ، مبدل حرارتی، پمپ و ... را در سراسر تهران انجام می دهیم.

تعمیرکار متخصص

تعمیرکاران آرین پادرا صنعت، همگی از کارشناسان خبره و باتجربه در زمینه خدمات مربوط به تعمیرات تجهیزات تاسیساتی هستند، با اطمینان خدمات تعمیر و نگهداری خود را به ما بسپارید.

سرعت در خدمات

تضمین میکنیم که تعمیرکاران ما در کمتر از ۶۰ دقیقه نزد شما در محل و یا منزل شما حاضر باشد تا با توجه به مشکل، تجهیزات شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

کمترین قیمت تعمیر

ما در تلاش هستیم تا انجام سرویس و تعمیرات تجهیزات تاسیسات را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهیم، و همواره رضایت مشتریان از اهداف اصلی ما بوده است.

بزرگترین راز اعتماد مشتریان به آرین پادرا صنعت جهت انجام خدمات تعمیر و نگهداری تاسیسات داشتن داشتن جواز کسب از اتحادیه تعمیرکاران می باشد و همچنین کلیه تعمیرکاران و سرویسکاران آرین پادرا صنعت دارای گواهی نامه اموزشی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد که نشان از علم در کنار تجربه درخشان آنان دارد و این بزرگترین دلیل اعتماد مشتری به ما می باشد

پیمانکار متخصص تعمیر و نگهداری تاسیسات

نیاز به مشاوره و استعلام قیمت دارید؟
تماس بگیرید
po486 rr 1 - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت

نگهداری موتورخانه

نگهداری موتورخانه از جمله حوزه هایی‌ست که شرکت آرین پادرا صنعت در آن فعالیت می‌کند. ما در شرکت آرین پادرا صنعت با استفاده از فناوری دانش بنیان اینترنت اشیاء اقدام به طراحی و نگهداری موتورخانه ساختمان‌ها، برج‌ها و هتل‌ها می‌کنیم.

خنک کننده - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت

نگهداری برج خنک کننده

رج‌های خنک‌کن معمولاً با تبخیر آب، حرارت ایجاد شده در یک واحد شیمیایی را دفع کرده و سیال سرویس را تا دمای حباب مرطوب هوا پایین می‌آورند. ما در آرین پادرا صنعت کلیه خدمات برج خنک کننده از قبیل تعمیر شناور، تعویض پکینگ و ... را با بهترین کیفیت انجام می دهیم.

unnamed 2 2 - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت

نگهداری چیلر

نگهداری چیلر ساختمان از جمله موضوعاتی‌ست که با گرم شدن هوا بدل به دغدغه‌ی اصلی ساکنان ساختمان‌ها و بالاخص مدیران ساختمان‌ها می‌شود. شرکت آرین پادرا صنعت با بهره‌گیری از متخصصان مجرب و کارآزموده در صدد حل مشکلات درخصوص نگهداری انواع چیلر ساختمان‌ها برآمده است.

ansar boiler arg ghom 1 - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت

نگهداری تاسیسات

نگهداری تاسیسات ساختمان ها، برج ها و هتل ها از جمله موضوعاتی‌ست که باید توسط یک شرکت معتبر صورت گیرد. ما در شرکت آرین پادرا صنعت با استفاده از فناوری دانش بنیان اینترنت اشیاء اقدام به طراحی و نگهداری تاسیسات ساختمان ‌ها، برج‌ ها و هتل‌ ها می‌کنیم.

مراحل ثبت سفارش خدمات تخصصی چیلر

ثبت سفارش

از طریق یکی از روش های موجود در صفحه تماس با ما با یکی از کارشناسان ماارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را آنلاین ثبت کنید.

هماهنگی وقت ملاقات

زمان قرار ملاقات را با تعمیرکاران ما هماهنگ کنید انها در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر شما میرسانند.

تکمیل پروژه

گروهی از متخصص ترین تعمیرکاران ما جهت عیب یابی و انجام تعمیرات در محل حاضر می شوند

مجوزها و گواهینامه های آرین پادرا صنعت

نیاز به مشاوره دارید؟
021-77050873

گواهی های حسن انجام کار مشتریان

page04 - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
page03 - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
page02 - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت

نظر برخی از مشتریان ما

دانشگاه تهران - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
- تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
5
سیتروئن - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
- تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
5
post - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
- تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
5
fazayi - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
- تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
5
اسناد - تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
- تعمیر و نگهداری تاسیسات - آرین پادرا صنعت
5
سوالات متداول

خدمات تعمیر و نگهداری تاسیسات معمولا به ساختمان هایی ارایه میگردد که دارای

چیلر (جذبی یا تراکمی)

دیزل ژنراتور و برق اضطراری

برج خنک کننده

دیگ آبگرم، دیگ بخار

پمپ های آبرسانی، پمپ های برج خنک کننده، پمپ های فن کویل

هواساز

استخر، سونا، جکوزی

 

و تجهیزاتی از این قبیل باشند. این ساختمان ها میتوانند اداری، تجاری و یا مسکونی باشند.

پس از عقد قرارداد، بازدیدها بصورت دوره ای بسته به نوع قرارداد توسط کارشناسان ما از موتورخانه ساختمان صورت می‌پذیرد.

بله

آزمایشات نشانگر این مطلب هستند که کیفیت هوای داخل (IAQ) ، شامل دمای مناسب و ثابت، سطح رطوبت مناسب و سطح اکسیژن کافی در محیط ،

اولا – تاثیر مستقیمی بر افزایش میزان راندمان کارکنان دارد.

دوما – تاثیر مستقیمی بر کاهش میزان خطای کارکنان دارد. 

بر این اساس، کیفیت عملکرد تاسیسات ساختمان بر میزان راندمان کارکنان و در نتیجه عملکرد کلی شرکت ها موثر است.

این هزینه ها به چند عامل کلی بستگی دارد.

زیربنای ساختمان

تاسیسات مورد استفاده در ساختمان

عمر ساختمان

کیفیت تجهیزات موتورخانه و دیزل ژنراتور

و …

قیمت دقیق خدمات تعمیر و نگهداری تاسیسات ساختمان، پس از بازدید و کارشناسی از پروژه (رایگان) قابل ارایه خواهد بود.

 

کارشناسان ، مهندسین و تکنسین های شرکت آرین پادرا صنعت، بطور منظم و دوره ای (حداقل هفته ای یک مرتبه) از تاسیسات ساختمان بازدید میکنند. در صورت مشاهده هرگونه عیبی، آن را برطرف مینمایند. همچنین کلیه سرویس های مورد نیاز جاری تاسیسات – مانند گریس کاری پمپ ها ، سرویس فیلتر هواساز ، سرویس های فصلی ، سرویس های مورد نیاز استخر و … – نیز انجام می پذیرد.

بر این اساس پس از عقد قرارداد تعمیر و نگهداری تاسیسات ساختمان، شناسنامه کلیه تجهیزات، بر اساس نوع آنها و همچنین توصیه شرکت های سازنده تهیه و در موتورخانه در نزدیکی هر دستگاه ( اعم از پمپ ها ، چیلر ، سختی گیر ، دیزل ژنراتور و … ) نصب میشود. با آگاهی از سابقه تعمیرات و یا تعویض قطعات میتوان کیفیت قطعات استفاده شده و کیفیت راهبری و نگهداری تجهیزات موتورخانه را ارزیابی نمود.

به صورت سالانه کندانسور چیلرهای تراکمی آب خنک با اسید شسته شود.

کندانسور چیلرهای هوا خنک نیز به صورت سالانه شسته شود.

مشعل‌های دیگ آبگرم و یا چیلرهای جذبی به صورت سالانه تنظیم شود تا مصرف گاز و تولید گازهای آلاینده کاهش یابد.

لقی یا تراز بودن پمپ‌های زمینی بررسی و تنظیم گردد و آمپر مصرفی پمپ‌ها و نشتی آب پمپ نیز تست و بررسی شود.

صافی‌ها تمیز شود و عملکرد شیرهای روی پمپ‌ها نیز کنترل شود تا مصرف انرژی کاهش یابد.

عایق‌های موتورخانه‌ها بررسی و کنترل شود.

نگهداری از تأسیسات ساختمان: بازرسی منظم از تأسیسات

بهترین کار برای نگهداری از تأسیسات ساختمان این است که یک نفر مأمور باشد تا از تأسیسات ساختمان به صورت مرتب بازدید و بازرسی کند، علی‌الخصوص تأسیساتی که میان تمام اعضای ساختمان مشترک است. درصورتی که نسبت به نگهداری از تأسیسات ساختمان حساس باشید و از بازرسی و تعمیرات مورد نیاز آن غافل نشوید، لازم نیست که خیلی برای آن هزینه کنید. علاوه بر آن بازرسی مرتب باعث می شود تا طول عمر تأسیسات افزایش یابد و مدت زمان بیشتری کارایی داشته باشد.

 

به‌طور معمول این مدیر ساختمان است که وظیفه بازدید و بازرسی از تأسیسات مشترک ساختمان را برعهده دارد، وی باید این بازرسی را مرتباً انجام دهد تا از بروز آسیب‌های جدی جلوگیری کند.

 

در بازرسی از تأسیسات ساختمان باید توجه نمود که از افراد متخصص برای انجام خدمات مورد نیاز استفاده گردد زیرا اگر به منظور صرفه جویی در هزینه به کسی که نامعتبر بوده و یا تخصص لازم و کافی برای ارائه خدمات نگهداری از تأسیسات ساختمان نداشته باشد مراجعه کنیم، ممکن است از لوازم و تجهیزات بی کیفیت و تقلبی استفاده کند. تأسیسات ساختمان بسیار نقش مهمی دارند و در زمان تعمیر یا تعویض قطعات آن، باید از لوازمی استفاده شود که کیفیت مطلوبی داشته و اصل باشد و این‌کار توسط افراد متخصص انجام شود تا به بهترین نحو اجرا شود.

تعمیر و نگهداری تأسیسات ساختمان برنامه‌ ریزی شده:

منظور از تعمیر و نگهداری از تأسیسات ساختمان به‌طور برنامه‌ریزی شده این است که بازرسی‌ها و بازدیدها به صورت منظم و سالانه انجام بگیرد. این نوع از نگهداری از تأسیسات ساختمان معمولا شامل اقداماتی می شود که فواصل زمانی آن از پیش تعیین شده و تعداد عملیات و ساعت اجرای هر کدام نیز مشخص شده است.

تعمیر و نگهداری تأسیسات ساختمان پیشگیرانه:این مورد به این معناست که مدیر ساختمان یا کسی که مالک است برای آن‌که از آسیب‌های بعدی جلوگیری کرده و خسارات هزینه‌بری به وجود نیاید، اعمالی انجام می‌دهد. قرارداد با یک تیم حرفه ای نگهداری تاسیسات ساختمان که به صورت هفتگی از تاسیسات موتورخانه بازدید و سرویس یا تعمیر های مورد نیاز را انجام می دهند.

تعمیر و نگهداری تأسیسات ساختمان اصلاحی: 

در این دسته بندی، مدیر ساختمان یا مالک باید اقدامات لازم برای شناسایی بخش‌های آسیب دیده ساختمان انجام داده و سپس قطعاتی که لازم است را تعمیر و یا تعویض کند. به عنوان مثال اگر سیستم گرمایشی نیاز به مشعل جدید داشت، مدیر یا مالک ساختمان باید آن را تعویض کند.

تعمیر و نگهداری تأسیسات ساختمان به صورت فعالانه:

 این نوع از نگهداری در برگیرنده اقدامات و خدماتی می شود که باید انجام گیرد تا از خرابی آن و به وجود آمدن مشکل در تأسیسات ساختمان جلوگیری شود.

تعمیر و نگهداری تأسیسات ساختمان استراتژیک:

 یعنی برای آن‌که قابلیت اطمینان دارایی‌های فیزیکی حفظ شود لازم است تا یک سری اقدامات استراتژیکی انجام بگیرد.

لازم به ذکر است که برخی مواقع خدمات نگهداری تأسیسات ساختمان برنامه‌ریزی شده و پیشگیرانه در یک دسته بندی قرار می‌گیرند.

تعمیر روزانه امکانات خدماتی:

 تعمیرات روزانه خدماتی را شامل می‌شود که امکان دارد برخی اوقات با خرابی مواجه شود مثل لوله کشی‌های ساختمان، خراب شدن زه‌کشی لوله‌های فاضلاب، عوض کردن فیوزهای خراب شده، آب دادن به گیاهان، چمن زنی، تمیز نگه داشتن محوطه و… . این نوع از تعمیرات باعث می‌شود تا عملکرد تجهیزات در ساختمان تا حد رضایت بخشی بهبود یابد و همچنین عمر طولانی‌تری داشته باشند.

تعمیرات سالانه:

 تعمیرات سالانه بیشتر برای آن‌که زیبایی ساختمان حفط گردد به صورت سالانه انجام می‌گیرد مانند شستن نمای بیرونی ساختمان، رنگ آمیزی، تمیز کردن نماهای بیرونی، پر کردن مخازن و… .

تعمیرات ویژه: 

تعمیرات ویژه شامل کارهایی از جمله تعویض‌کردن برخی از قطعات یا بخش‌هایی از ساختمان که بر اثر گذشت زمان دچار فرسودگی شده‌اند می‌شود. انجام دادن خدمات ویژه موجب می گردد تا بروز ایرادات در ساختمان تا حد ممکن کاهش یابد و عملکرد وسایل و تأسیسات به زمان اولیه خود بازگردد. زمانی که برای حفظ عملکرد و نگهداری تأسیسات ساختمان نیاز به انجام خدمات اضافی باشد، این اقدامات اضافه در دسته خدمات ویژه قرار می‌گیرد.

شستشوی دیگ بخار

سرویس انواع کولرهای گازی، آبی و پنجره ای

جابه جائی سخت گیر

تعمیر، تعویض و نگهداری انواع کوپلینگ های لاستیکی و فنری

تعمیر شیر بخار

شستشو و تمیز کردن برجهای خنک کننده

نصب و راه اندازی سخت گیر

نصب و تعمیر انواع پمپ موتورخانه

تعمیر و تعویض شات گلاس

تنظیم و راه اندازی چیلر(تنظیم برق، شارژگاز، تعویض روغن)

تعمیر و احیای سخت گیر

نصب و تعمیر انواع مشعل

تعمیر و تعویض انواع لرزگیرهای فنری، لاستیکی

اسیدشویی و تعمیر چیلر جذبی و تراکمی

تعمیر شیرآلات نصب و تعمیر لوله کشی آب سرد و گرم

نگهداری و راهبری تاسیسات هتل ها، بیمارستان ها و ساختمان های اداری

تعمیر و تعویض و نصب منبع دوجداره

تعمیر و تعویض انواع پمپ

نصب و تعمیر منبع انبساط و دیگ بخار

نگهداری موتورخانه

تعمیر و اسیدشویی کوئل

سیم پیچی انواع الکتروموتور

نصب و تعمیر کلیه امور مربوط به موتورخانه

کور کردن انشعاب آب

تعمیر و نگهداری چیلرهای جذبی

نصب، تعمیر و تعویض انواع پمپ

اسیدشویی  و تعمیر کندانسور ازقبیل رفع نشتی، تمیز کردن و راه اندازی

سرویس و نگهداری موتورخانهنیاز به مشاوره دارید؟
تماس بگیرید

بیشتر بخوانید: